Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes gyári vezérlést...

Érdemes gyári vezérlést használni akkor is, ha az nem a legjobb?

Figyelt kérdés
Opel Astra J 1.6 cdti, a gyári vezérléssel elég sok baj van ennyi év és ennyi revízió után is... Érdemes akkor mindenféleképpen a gyárit használni, vagy lehet mondjuk Febit? Kinek mik a tapasztalatai?

2021. nov. 5. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "gyári vezérlés". A gyárba is egy beszállító szállítja be. max rákerül a márkajelzés, de attól pl ugyanolyan Gates szíj lesz.
2021. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért a gyári beszállítói minőség meg az amit te az unixban veszel nem biztos hogy ugyan az a minőség, még ha ugyan arról a gyártó sorról került is le. Lehet hogy urban myth az egész, de már hallottam pár helyről
2021. nov. 5. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Tudod én már hallottam olyat is, hogy a föld lapos. Mégsem hittem el. 😂

Mucika az Opel nem gyárt vezérlést. Ők is veszik valakitől. Ennyi.

Az a Gates szíj amit az Unixban veszel ugyanaz mint amit a gyárban tesznek rá. Ennyi. Nincs több opció. Nincs olyan hogy az egyiket jobban megcsinálják a másikat meg nem.

Érdemes ebből nem kínait, hanem neves gyártó márkáját venni akkor nem lehet gond.

2021. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és honnan lehet megtudni, hogy az Opel éppen melyik gyártó termékeit használja a kuplunghoz, vezérléshez, lendkerékhez, stb... ?
2021. nov. 5. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Onnan,hogy megnézed a betűk sorrendjét,ha nem volt cserélve.Cserélt esetén pedig,lehet,hogy nem pont azt használja,de mik a lehetőségek?Van három ajánlat,akkor az egyik gagyi,a másik kiváló.Meg a harmadik is,csak ott,nem kell megfizetni a feliratot.Tehát a közepes áron kínáltat érdemes megvenni.Lehet a legdrágábbat is,de nem biztos,hogy tartósabb lesz,mint a közepes.
2021. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!