Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szervusztok. Renault Clio...

Dvosza kérdése:

Szervusztok. Renault Clio 1.2 RN 1991-s autóba hol található a főtengely holtponti jeladó. Ha igaz akkor a motorblokk oldalán az elosztófedél környékén ami van az a kopogás érzékelő? Köszönöm a tanácsokat: Dvosza

Figyelt kérdés

#főtengely #Rebault Clio
2021. nov. 5. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A 99-es 1.2 cliónál a váltó, és a blokk találkozásánál van, a hengerfej mellett. A váltóházra van csavarozva.
2021. nov. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Sajnos ott nincs semmi, a 99-s már egy korszerűbb változat.

Nekem a motor oldalán az osztofej alatt sréhen van 2db érzékelő úgy nézki mint az olaj gomba,de az máshol van. Gondolom az egyik a kopogás érzékelő a másik azt nem tudom mi. Sajnos már 3 szerelőnel is jártam de idő hiányra hivatkozva nem igazán foglalkoztak vele. Erre felé meg nem sok válasdztásom van szerelő fronton igy magam u

ra.....

2021. nov. 7. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!