Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Békéscsabán melyik a legjobb...

Békéscsabán melyik a legjobb gumiszervíz?

Figyelt kérdés

Ahol a munka minősége is, és a kiszolgálás is kitűnő.


Új téli gumi új alufelnire szereléséről, és ragasztott súlyokkal való centrírozásáról lenne szó.


Ha tudtok árat is, megírhatjátok.



2021. nov. 6. 01:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ajánlani a Frankó kft.-t tudom, nekem úgy hogy vittem a gumit, illetve a régi gumi még felnin volt, súlyozással, szelepcserével minden nyalánksággal, úgy hogy fel is tették,ha jól emlékszem egy 10-es volt, piszok gyorsan megcsinálták, profik.


Akit nem ajánlok az pekárikék, egyrészt ha kisebb értékű autóval mész húzzák a szájukat, mikor náluk vettem gumit, és súlyoztattam is olyan jól sikerült hogy rázott a gumi mint az állat, legközelebb mikor én vittem a gumit akkor meg azon húzták a szájukat, abban az időben azért vittem oda mert a cégeseket is odavitték, akkor mért ne alapon...



A többi gumissal nincs tapasztalatom.

2021. nov. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja igen azt elfelejtettem, nekem lemez felnim van,illetve a régi gumit elhoztam alunál nem tudom miképpen állnak az árak.
2021. nov. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tapasztalataidat! :)


Várom még másoktól is, akinek van tapasztalata.

2021. nov. 6. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!