Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Békéscsabán melyik a legjobb...

Békéscsabán melyik a legjobb autós/motor iskola? ( M kategóriás jogsit szeretnék letenni)

Figyelt kérdés
meg még egy kérdés : az egyik helyen olvastam hogy a segédmotorosoknak is kötelező full protektoros ruha emge csizma meg inden és hogy azt nekem kell állni... ez most csak eegyedül az a hely csinálja vagy csak így lehet??
2012. márc. 24. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Második kérdésre a válasz, hogy csak bukót kell viselned. Vizsgán nem lehetsz papucsban/szandálban vagy rövidnadrágban.

A protektoros mese baromság, még A1/A-n sem kötelező. Akkor lenne kötelező, ha a kreszben benne lenne..

Amúgy ha kocsit vezetsz mezitláb vagy papucsban, akkor is megbüntetnek.

2012. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Bielik autósiskolát ajánlom Békéscsabán. Esetleg a Thermál-t.
2012. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én pont most csinálom csabán az m kategóriás jogsit a magura autósiskolánál.szerintem jó:)és igen, kell protektoros kesztyű, ha nincs motoros dzsekid akkor térd,könyökvédő,sisak.
2012. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!