Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo v40 Azt mondják jó,...

Volvo v40 Azt mondják jó, Csak ne dízelbe vegyem. Pedig nekem az kellene. Valami baj van az 1.9 Dci motorokkal?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Különösen nincs semmi extra, csak a szokásos dízel dolgok.
2021. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Azok még adagolós motorokkal voltak.
2021. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Adagolós?! Bár igaz, a V40-est is elég régen gyártották. Én 2018-ban néztem új autót, pont a V40 is bekerült az esélyesek közé D3 motorral. Nekem semmi bajom nem volt vele, első benyomások alapján nem egy rossz minőségű autó. Amiért egy másik, kisebb presztízsű márkára esett végül a választás: ugyanannyi pénzért bővebb extralista belefért máshol. Valamint a beltere nem teljesen az én világom. 2018-ban már kifutó modell volt a V40. Ez nagyon látszott abból a szempontból, hoyg a belső formaterv nem volt már éppen friss.

Motorikusan hosszú távú tapasztalatom nincs vele. A tesztúton nekem kellemes volt. Bár lehet ez nem pont az, mint amiről kérdezel.

2021. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 másik dimenzióról beszélsz, csak az első generációs V40-ben volt 1.9 dci.
2021. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen. 2002-es gépről van szó.
2021. nov. 6. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:

20 éves autó; ha rossz lenne már bontóban figyelne.

[link] oldalra regisztrálj be és kérdezz rá. Ott mindent tudnak ezekről az autókról.

2021. nov. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!