Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet spark mostanában...

Chevrolet spark mostanában sokat rángat, miért?

Figyelt kérdés
Volt benne gyertyacsere hátha az a probléma, de nem javult sőt. Eleinte csak 2-esbe váltáskor rángatott, most már nehezebben is gyorsult fel 80-ra, utána jó volt. Van úgy hogy nem minden nap rángat. Most persze megjelent sárgán a motorikon is. Jelent már meg máskor is, de mire legközelebb vagy 1 napra rá kocsiba ültem, már nem jelezte. Most kocsival jöttem dolgozni, félek hogy mire este mennék haza lefullad vagy nem tudom mi lesz vele. Szerintetek mi lehet a baja? Természetesen viszem majd szerelőhöz.
2021. nov. 10. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szögletes a benzin
2021. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát pedig így is áttértem a jobb minőségű benzinre. :/
2021. nov. 10. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:

"de mire legközelebb vagy 1 napra rá kocsiba ültem, már nem jelezte"


Attól a hibatárolóban még el van mentve, szerelő kiolvassa. Vagy célra vezet, vagy nem. Rengeteg oka lehet ennek, most hiába mondom én azt, hogy "szerintem nem jár egy henger", vagy igazam van, vagy nincs. Ha igazam is van, akkor is ott marad még a kérdés, hogy miért nem jár egy henger. Nem tudunk segíteni.

2021. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben.
2021. nov. 10. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#2 azon töprengtem ha valaki indexolaj-cserét javasolna azt is komolyan vennéd?
2021. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Töprengj máshol, mit érdekel téged mit veszek komolyan. Nyilván magamtól nem cseréltetném ki, szerelőre bíznám a dolgot, csak míg eljutok vele oda, gondoltam megkérdezem hátha valaki járt már így és megtudja mondani neki mi volt a probléma.
2021. nov. 11. 07:33
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Jaj de érzékenyek vagyunk, lazulj el.
2021. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gyújtáskábelt kell cserélni,gyenge az anyaga.
2023. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!