Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet cruze 1.6 benzin...

ADávid123 kérdése:

Chevrolet cruze 1.6 benzin fordulatszámmerő nullán állt pályán és nem mozdult, esp és a kipörgésgátló rendszer kikapcsolva egyszerre világítani kezdett..mi lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap autópályán menetközben rántott egyet az autó majd az esp lámpa és a kipörgésgátló rendszer kikapcsolva lámpa egyszerre világítani kezdett, illetve a fordulatszámmérő sem működött (nullán állt és nem mozdult). Az autó 80 ra lassult és afölé nem tudtam vinni majd a pályáról lejőve alig gyorsult lomha volt hiába nyomtam volna alig reagált... rángatás stb nem volt.. félreálltunk, kis időmúlva újraindítottam és mintha mi sem történt volna ment szépen ismét... ráadásul egész nap kocsikáztunk és semmi baja nem volt pedig hegyekbe klímával mentünk de semmi baja nem volt.. Chevrolet cruze benzines 1.6. Ötlet hogy mi lehetett szerintetek? Köszi előre is a válaszokat.


1 éve cseréltettem trafót.. a csere előtt pár hónappal ugyanezt csinálta létezik hogy megint az szarakszik? Gyertyák újak sőt 4 év alatt 2x volt cserélve.



2021. szept. 26. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:
valami egyszeri hiba történt, amitől vészüzemmódba váltott az autód. Jobb megnézni, hog ymitől volt ez: hibakódot kell olvasni
2021. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!