Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hidegen rángat és ingadozik...

Lacika6505 kérdése:

Hidegen rángat és ingadozik az alapjárat amikor kis gázt adok le is áll! mitől lehet? én gyertyára gondolok de lehet alapjárati motor vagy esetleg vagy gyújtó trafó?

Figyelt kérdés

G astra caravan 1999. 1.4 16 szelep

azért kérdezem mert van e amit kitzárhatunk ezek közül?

van amikor megyek vele és melegen is kicsit visszaveszem a lábam a gázról berángat de épp csak egy pillanatra és durran is a kipufogó!!



2021. nov. 10. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok üzemanyagot kap valamiért, nem fogyaszt sokat az autó? Gyertya is lehet. A durranás arra utal, hogy elégetlen üzemanyag kerül a kipufogóba -> gyertya szerintem.
2021. nov. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

sajnos ma vettem új gyertyát és légszüröt is,és ugyanaz a hiba!

dadog és rángat!

most szerintem alapjárati motor ami szabályoz vagy a benzinszivattyú

2021. nov. 11. 17:36
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és rengeteget fogyaszt
2021. nov. 11. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem injektor lesz a ludas, mert valamiért nagyon sok üzemanyagot kap és fuldoklik benne. Én csak tippelgetni tudok, vidd el szerelőhöz.
2021. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az lesz most olvastam hogy az alapjárati motor szabályozza a levegőt,ha kevés a levegő kevesebb anyag ha több a levegő több anyagot kap! holnap kipucolom azt még megteszem ha azt sem akkor sajnos szerelö!

köszönöm szépen a válaszokat :)

2021. nov. 11. 17:47
 6/7 Juhasz A.M. válasza:
Szia! Sikerült rájönni mi a hiba? Nekem is Rángat, alacsony sebességnél, lámpánál le is áll a motor. Aksi új, feltöltve.
2021. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szia igen sikerült,végül szerelő lett belőle és EGR szelep hibát irt a gép és még 2 elektromos hibát a levegő szabályzás körül :) de már kész van mindennel együtt 50.000ft lett ugy hogy olaj,olajszürő csere is benne volt!!

ja és miután ezt kiirtam megint pucoltam a folytószelepet és utána nem indult az auto de az is kész lett!

2021. nov. 28. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!