Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek az autós oktatók...

Szerintetek az autós oktatók vállalnának vezetés újrakezdés oktatásra ha 150 kg körül vagyok?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyeség, de nekik mindegy vagy pedig féltik az ülést esetleg vagy ilyesmi? (B kategória)

2021. nov. 11. 05:59
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Fel kell hívni

párat, érdeklődni. Biztos lesz, aki elutasit és lesz aki elvállal.

2021. nov. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felkell hívni és majd mondd valamit , bár nagyon tele vannak mostanában.
2021. nov. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Az én oktatóm szerintem felülről súrolta a 150-et...amikor vártam rá, és megláttam hogy jön a kocsijával, szólni akartam neki hogy biztos eltört valamelyik rugó, mert negyon ferdén állt, a szinte új autója, de ahogy kiszált, megjavult🤷‍♂️

Szerintem őt nem zavarná.

2021. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok róla, hogy lenne erre vonatkozó súlykorlátozás.

Ha ez megnyugtat 138 kg vagyok, az autómban pedig 305e km óta ücsörgök. És még kopásnyomokat is alig találni az ülésen, semmi baja. Igaz, hozzátartozik, hogy hosszabb utakon járok, így a sok km ellenére is relatív kevés ki-beszállás volt.

2021. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szabadna, hogy legyen súlykorlát, ahogy magasságkorlát sincs.

Nálunk volt egy alig 150 cm magas tanulócsaj. A kis Yaris ülését előrehúzta, a magasságot beállította és azt hiszem párnát is tett a feneke alá. Tudom nem ugyanaz a szitu, de ha alacsonyakat visznek...

2021. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!