Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktál tankolni prémium...

Szoktál tankolni prémium üzemanyagot?

Figyelt kérdés
Hány százalékos prémium üzemanyag áremelkedés lenne az, amely esetén már nem tankolnál prémiumot?

2021. nov. 11. 22:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem szoktam. Nem kell neki, 95-ösre van beállítva a motorvezérlés meg minden. Nem tudja kihasználni azt a plusz 5 oktánt, úgyhogy nem éri meg, szerintem. Ha megérné, akkor amúgy nem érdekelne az ára, a 95-ösé se érdekel.
2021. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

Azt tankolok. Shell V-Power Racinget. Mivel annak 5%-os az etanoltartalma.

Az ára nem érdekel. Megkeresem a rá valót, és amúgy se sokat autózom.

2021. nov. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%
Mindig azt tankolok, mert megérdemli az autó.
2021. nov. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Múltkor véletlenül televágtam hiperszuper extra 100as benzinnel egy "noname" kúton, pedig azért mentem oda mert ott jóval olcsóbb a 95-ös és pont arra jártam.🤷‍♂️
2021. nov. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Csak a motoromba szoktam. Az viszont olyan keveset fogyaszt, hogy nem számottevő a tobbletkoltseg.
2021. nov. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
19%
Ha gyárilag nem arra szerkesztették akkor felesleges mert nem lesz jobb, sőt inkább csak rosszabb lesz még ha nem is vehető észre egy laikusnak .
2021. nov. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

Az autóm, mióta kihoztam a kereskedésből, csak ilyet kapott. (Nyugodtam le lehet pontozni, ezzel bosszút állva eme szörnyű tettemért.)

Az a 8% ártöbblet szerintem már nem oszt, nem szoroz. Egy tele tank alap üzemanyaggal 25e Ft, prémiummal 27e. Na bumm, nem ettől fogok a hónap végén éhen halni.

Ha jelentősen drágább lenne, mondjuk legalább a felével, harmadával, akkor már lehet meggondolnám. De így az autó össz fenntartásához képest tényleg csak aprópénz.

2021. nov. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer próbáltam, de nem vettem észre különbséget. Viszont ugyanebbe az autóba , egy tank benzinhez öntötten injektortisztítót, akkor igen, érezhetően jobban ment, főleg mert a 75 lovas motor elég határeset volt ahhoz a kombi kasznihoz.
2021. nov. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Csak azt tankolok, abban kevesebb az etanol.
2021. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
nem, az ezeréves autómba kár.
2021. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!