Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktál tankolni prémium...

Szoktál tankolni prémium üzemanyagot?

Figyelt kérdés
Hány százalékos prémium üzemanyag áremelkedés lenne az, amely esetén már nem tankolnál prémiumot?

2021. nov. 11. 22:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
87%
Az én kocsimban is az üzemanyagszintmérőn ott a felirat hogy "Premium Unleaded Fuel Only"
2021. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem ezt úgy értik egyébként, hogy lehetőleg ne valami csempészett, kétes eredetű üzemanyag legyen, hanem megbízható forrásból származó, normális minőségű üzemanyag.
2021. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Koaxk Ábel ***** válasza:
74%

#18


Audi S1-ről van szó, ez egy viszonylag kihegyezett sportkocsi, és a kézikönyv szerint ahogy leírtam úgy kell tankolni, én meg hiszek a gyártónak, gondolom nem poénból írta a vészüzemmódot se 95-ös benzin esetén, sőt igazából valahogy úgy szól, ilyen üzemanyag tartós használata mellett károsodik a motor!

2021. nov. 13. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
2021. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
22%
Minden autó prémium üzemanyagot kér, csak a minimális elvárás hogy 95-ös legyen. Nem a néhány oktán a probléma hanem az üzemanyag minősége, hogy sok benne az etanol. A prémium benzinben is tartalmaz 5 százalékot de nem tisztán etanol formájában mint az ötösnél ami káros szinte mindenre.
2021. nov. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!