Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez valami kezdődő hiba vagy...

Ez valami kezdődő hiba vagy normális dolog?

Figyelt kérdés

Adott egy 1.6crtdi motoros Skoda amit néhány honapja használok.

Elég rendszertelenül használom van hogy 1 héten csak egyszer de van hogy sokkal többször.

A megfigyelt jelenség hogy ha több napig áll az autó utána “nehezebben” indul ami azt jelenti hogy 3-4-5 másodpercig kell indítózni mire életre kel.

Ha már egyszer beindult utána az se baj ha kihűl akkor is legfeljebb 1-2 másodperc ami szerintem jó.

Lehet hogy rémeket látok de mintha egyre rosszabb lenne, ha csak 2 napot áll is gyanúsan sokáig teker.

Jo lenne valami kiinduló pont mert ez lehet valami üzemanyag ellátás probléma is vagy izzitás.(szerintem)

Hibát nem dob.



2021. nov. 15. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Vagy döglődő aksi
2021. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez nem is olyan rossz gondolat, rámérek de szerintem elég erőteljesen teker.

De valamelyik este elmentem vele boltba kb 10km.

Kb fel óra múlva kijöttem, indítottam mivel jó hűvös volt bekapcsoltam az ülésfűtést tompított világított fűtés pont csak langyosat fújt nem volt meg meg az üzemi hőfok és hopp felment 1000 közelébe az alapjárat, en azt hittem hogy regenerál de hát hogy mikor nem elég meleg a motor es utolsó(vagy inkább az előtti) leállításkor nem szakitottam meg a folyamatot, útközben megálltam leesett normálra az alapjárat, hazaértem megint 1000 volt de nem volt az a regenerálós forróság a motorház körül, azért meg hajtottam még 10-15percig

es le is esett a fordulat normálra de az ulesfutest is kikapcsoltam közben.

Csak most utólag gondolkodtam rajta.

Lehet-e összefüggés a “sok”elektromos fogyasztó es az alapjárat meg emelkedés között ennél a motornál?

2021. nov. 15. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!