Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a videóban a 18:15 kor...

Ha a videóban a 18:15 kor kezdődő gyakorlatnál remegtem az normális?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=FqGHWXjgn-M

Még akkor nem éreztem semmi olyasmit, hogy egy izmom fájna. Csináltam tovább a gyakorlatot, nem volt baj, csak közben az egész felsőtestem remegett. Nehéz volt, de azt nem éreztem, hogy már nem bírom, szóval nem hinném, hogy a megerőltetéstől lett volna. Nem gondolom, hogy az idegességtől, mert jóga közben úgy kb. nyugodt vagyok. Már volt, hogy így remegtem, de akkor az idegességtől. Amikor mélyen alszom és valami hülyeséggel felkeltenek, akkor attól ideges leszek, vagyis szerintem amiatt van, és így elkezdek remegni. De nem hiszem, hogy most attól lett volna.

Természetes dolog vagy aggódjak?

Amúgy, most kezdtem jógázni 2.-án, úgyhogy teljesen kezdő vagyok.



2021. jan. 8. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Enis remegnek sztem hamar. A has miatt remegsz. Ott nagyon dolgozik. Teljesen normalis :)
2021. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

A core részed gyenge. Ez a gyakorlat arra megy rá főleg.

Megerősödsz, elmúlik.

2021. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális :)
2021. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2021. jan. 8. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!