Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha tzr 50? Akinek ilyen...

Yamaha tzr 50? Akinek ilyen motorja van milyen tanktáskát használ?

Figyelt kérdés
Vagy milyet ajánlanátok, fontos lenne mert jövőre szeretnék hoszabb túrákat is .De max 30 at szánnék rá szóval nem sok dolgot akarok bele tenni . Telefont, iratokat,meg keverek olajat. Ennyi. Szerintetek?

2021. nov. 15. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:

ilyen szarral nem való túrázni, semmilyent ilyenhez egyébként

vegyél egy tenerét, az túrázásra való

olyan mintha swiftre vennél egy pótkereket és attól majd jó lesz stabil 180-as tempóval autópályán, hát nem

2021. nov. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már elnézést de nem azt kérdeztem milyet vegyek. B-jogsival igen nehéz lenne nagyobbat vezetni haver. És egy 15 éves lánynak bőven elég egy ilyen gép. Arra voltam kíváncsi hogy ha elmegyek xy kilométert milyen tanktaskát érdemes vennem rá hogy ne hátizsákba kelljen pakolnom. Légyszíves erre válaszolni vagy ne is válaszolj..
2021. nov. 16. 02:48
 3/10 A kérdező kommentje:
* Nem B, Am
2021. nov. 16. 03:11
 4/10 anonim ***** válasza:
őszintén a túrát nem ajánlom ilyennel. vagyis a több száz km-t, egy: az hogy az út negyedénél a seggedből fogod kirángatni a vasat, 2 hogy nincs benne erő, márpedig az közúton nagyon is kell, épp ezért sem vagyok híve a fojtásnak pl. Nagy tanktáska amúgy is offos lenne rá (ami hosszabb túrához elengedhetetlen), mert egy 30-50 kiló cuccal még jobban leterhelnéd a motort. városban vagy falvak között szaladgálni jó , autóúton eltolnak, pályán életveszély lenne, meg se forduljon a fejedben. pár cuccnak meg tudsz rá simán kisebb táskát venni annyiért, csak szerintem próbáld rá mielőtt megveszed. pár év múlva meg mehet az A2
2021. nov. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tanktáskának ilyet vennék:

[link]


Illetve hátra egy másikat, pl ez:

[link]


Nyilván ezekkel nem fogsz tudni sátrat vinni, de ez a motor nem is arra van. 1-2 napos túrákra így is kiváló. Ha van nálad pénz akkor koleszban, hostelben, kulcsosházban stb helyen olcsón meg tudsz szállni és nem kell sátrat vinned.


A lehurrogókra meg nem kell figyelni, csak menj nyugodtan túrázni akármivel :)

Mi anno a párommal egy 125-ös supermotoval mentünk 2200 km-es, 2 hetes túrára. Közepes hátsó doboz, tetejére egy túrahátizsák volt gumipókozva. Tátrán felfele 2-esben 35-tel mentünk :) De jó volt és meghatározó emlék maradt mindkettőnknek.

2021. nov. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek.😁 Hát őszintén nem olyan hú de hosszú túrákra gondoltam. Max ilyen félnapos pár órás, falun lakom és itt eléggé el lehet császkálni a környező falukba meg mindenfelé. És igazából 80-as , az előző gazdája szerint így simán viszi utazóba a 90 t ( vege 120 korul lehet)ami nekem bőven elég pláne hogy 45- tel mehetnek vele legálisan😅. Én is csak annyira gondoltam hogy pár környékbeli sráccal összecsapódunk és egy-kétórás motorozást lenyomunk
2021. nov. 16. 11:39
 7/10 A kérdező kommentje:
5-ös igen ezt a ketőtt pont néztem, különösen a 17 ezreset. Csak ugye nekem nem vasból van a tank és nemtudom ezt fel lehet e rakni műanyag tankra. Mert árba és kinézetbe nekem tökéletes lenne.
2021. nov. 16. 11:41
 8/10 anonim ***** válasza:

az simán mehet ezzel is persze:D

szerintem mindenképp próbáld rá a táskát, vagy ha rendelős lesz akkor 2 hétig vissza kell venniük és visszafizetni a vételárat(elállási jog) indoklás nélkül, vagyis max a postaköltséget bukod

2021. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 😁
2021. nov. 16. 14:20
 10/10 anonim ***** válasza:

#7

Adnak hozzá szíjakat, amit valszeg át tudsz fűzni a vázon vagy valahol. Biztos amúgy, hogy műanyag a tank?

Nekem is a 17900-as van, szeretem, rugalmas cucc (többféle képen és helyre is rögzíthetem).

Viszont nagyon kis picike. 1 napos tereptúrákra szoktam vinni, hátra rögzítem. Pénztárca, pzs, szemüvegtok, müzliszelet, 3 deci víz, egy bicska, kb max ennyi fér el benne. Ha ennél több mindent akarsz vinni, pl extra aláöltöző, másik kesztyű, ruha és neszeszer éjszakára, másnapra stb, akkor érdemes egy 1 darabos nyeregtáskát (üléstáska, hátsó táska) venned. Ez a kettő már elég egy 1 éjszakás kalandozáshoz.

2021. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!