Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás jogosítvány...

Tambi3 kérdése:

B kategóriás jogosítvány megszerzéséhez mostanság kell tudni kereket cserélni?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat!

#jogosítvány #kerékcser #gépjárművezetői engedély #kereket cserélni #gyakorlati műszaki vizsga #jogosítvány műszaki vizsgarész
2021. nov. 16. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatban nem tanítják (az oktató se beszél róla), de KRESZ vizsgában van róla szó.
2021. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
2015-ben vizsgáztam. Akkor még szóban el kellett mondanom a menetét forgalmi vizsga elött.
2021. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Elméleti, és gyakorlati vizsgán sem kérdeznek ilyet. Pótkerék, és emelő sem követelmény egy mai autóban. Ha szó van róla, az az autó kézikönyve.


Tudni kell műszaki hiba esetén megfelelő helyen megállni, és megfelelően jelezni a veszélyt, ha olyan helyen állsz meg.

2021. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy. Elméletben sem, pláne nem gyakorlatban. Mondjuk lehet nem lenne hülyeség rászánni egy kis időt.
2021. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Kerékcserét? A táblákat sem ismerik. Szembemennek a forgalommal.
2021. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Illene tudni egy kerék cserét.
2021. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

nem kérdeznek ilyet, maximum kresz vizsga műszaki részén fordulhatna elő


de miért kérdés ez? Pofon egyszerű egy kerékcsere

2021. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem követelmény, bár szerintem sokan akkor se mennének semmire, ha tudnák, hogy hogy kell. Pl. az én kocsimban se pótkerék, se mankókerék nincs, csak defektjavító készlet. Az előzőben volt pótkerék, de a csavarokat légkulccsal húzta meg mindig a gumis, szerintem kézi erővel meg se tudtam volna mozdítani:D
2021. nov. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem tanítják, egyrészt sok autóban nincs hozzá semmi, másrészt ha defekted van 90%-ban olyan helyen ahol nem tudod a kosit megemelni, vagy ha igen akkor is életveszélyes a helyen megállni, és térdelni a kocsi mellett.
2021. nov. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Tudni kell, de őszintén?? 😃 Férjem alig bírta lecsavarni a csavarokat, szóval én neki sem állok.
2021. nov. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!