Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap este nem indultaz,autóm...

Tegnap este nem indultaz,autóm. Leállitottam majd inditani akartam nem indul letilt a vezérlő kattan egyet és ennyi. Megnéztem a nivó pálcát és száraz. Az olaj miatt nen indul? Vagy miért? Ha a nivo pálca száraz akkor full üres az olaj teknő?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mármint közvetlen használat után nem indult újra? Vagy meddig állt indítás előtt?
2021. nov. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kb fél orát állt leállitás után
2021. nov. 17. 12:54
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha tök száraz a pálca szerintem akkor előbb jelezne az olajszintre vagy olajnyomásra.
2021. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam én is.

Fogalmam sincs mi lehet a baj

2021. nov. 17. 12:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak, valóban nem csontszáraz-e a motor annyira hogy megszorult, és az önindító is bedöglött mert nem tudta hajtani.
2021. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De ha csontszáraz lenne a motor akkor nem is tudtam volna vele menni.

Kb 15 km ert mentem vele aztan megaltam 10 percre utánna indult

Ezután megint megálltam valahol omnantol kezdve nem indult.

2021. nov. 17. 13:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Menet közben nem volt gyenge a kocsi?
2021. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem

Húzott rendesen ahogy szokott

Nem tapasztaltam semmit

2021. nov. 17. 13:09
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem függ össze a két történés. Olajat eszi, vagy szivárog, amitől szép lassan megy le a szint. Gondolom nem nézted naponta, így ki tudja mióta van már a pálca alatt. Attól, hogy száraz a pálca, még nem üres, van benne olaj. Természetesen így nem maradhat, töltsél rá!

A "vezérlő kattan egyet": a relét hallod, ami a benzinpumpát indítja. Kattanás után nem hallasz zümmögést (a pumpát)? Mondjuk ha utána indítózól, benzinmpumpa hiba esetén is kéne mennie az önindítónak. Esélyes, hogy inkább erre felé lesz a baj. Kiment az önindító biztosítéka, vagy elromlott az önindító, vagy az önindító testelésével van gond, vagy olyan gyenge az akksi, hogy már nem elég az önindítónak. Ebben az irányban kéne kezdeni a hibakeresést.

Ha van OBDII csatlakozó rajta, olvass hibakódot előtte.

2021. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha kevés is az esély de lehet az olaj is probléma.

Mert ha olaj nélkül ment akkor akár meg is szorulhatott leállás után. Bár szerintem s eaz a baj, de nem lehet kizárni.

2021. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!