Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » F o n t o s NEm indul az...

F o n t o s NEm indul az autóm, a kulcs meg sem mozdul, nem tudom beindítani, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ez az első autóm, kicsit tapasztalatlan vagyok... Az lehet, hogy befolyásolja, hogy a váltó nem volt üresben, igaz utána próbáltam üresbe tenni, de semmi siker.. A aksi feltöltve, nemrég néztem...

#autó, kulcs, indítás
2021. nov. 16. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egyik ismerősömnek volt ilyen. A kormányzár kapcsolt be. Kicsit mozgasd a kormányt és úgy próbáld fordítani a kulcsot.
2021. nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mozgasd meg a kormányt, miközben fordítod a kulcsot.
2021. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Miért nem lehet üresbe tenni???

Ha benyomod a kuplungot akkor kilehet venni sebességből, na de ha mégsem akkor ott komolyabb baj is lehet.

Van nagyon sok autó hogy csak üresben lehet ráinditani.

2021. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3

Üresbe tudja tenni, csak a kulcs nem fordul úgy se.

2021. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

" igaz utána próbáltam üresbe tenni, de semmi siker. "

Legalább fogalmazni tudnál.

Tehát nem tudtad üresbe tenni vagy üresbe tetted de nem indult ?????

2021. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
* ezt a 4.-nek is irtam.
2021. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mozdul a kulcs? Kormányzár lesz a ludas, a kormányt mozgasd ki valamerre amerre engedi és akkor már fordítható a kulcs.
2021. nov. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

+1 a kormányzárra

Én is jártam így az első autómmal, ott szentségeltem reggel induláskor. Szerencsére a szomszéd ahelyett, hogy kiröhögött volna, inkább elmagyarázta, hogy mozgassam a kormányt.

2021. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
a kormányt és a kulcsot mozgasd meg, a kormány elvileg az 1ik irányba engedni fog. ilyesmi a feleségemmel is megtörtént, csak ő más járművébe ült bele a tesco parkolóban. jött a tulajdonos és kopogott az ablakon, de elzavarta mert azt hitte koldul. de az csak nem tágított és állította, hogy az az ő gépjárműve. aztán kiderült, hogy tényleg nem az ő kocsija volt, az ővé három méterrel odébb volt. de a szín és a gyártmány stimmelt.
2021. nov. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
tuti kormányzár
2021. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!