Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Passat vagy Toyota Corolla...

VW Passat vagy Toyota Corolla lenne megfelelőbb?

Figyelt kérdés
Melyiket olcsóbb fenntartani?
2021. nov. 19. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
corolla.
2021. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Toyota.
2021. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csak a fenntarthatóságot nézzük, nem kérdés, hogy a toyota.

Ellenben vezetési élményben, dinamikában a passat a nyerő.


A toyotát akkor venném, ha csak rövid városi utakra használnám az autót, a passatot pedig akkor, ha hosszabb utakat is mennék az autóval.

2021. nov. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vezetési élményben a passat? Hát, én egyiknél sem számít tanék túl nagy vezetési élményre... Én személy szerint Toyotát vennék városi használatra, Volkswagent meg hosszabb utakra. Ha meg "vegyesben" akkor toyotát vennék, de csak azért mert nekem nagyon tetszik, a sedan-nak rohadt jó segge van... "Úgy megpakolná az ember"😅😂😂
2021. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gungasam ***** válasza:
Toyota
2021. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gungasam ***** válasza:
Általános vélemény sok ezer embert megkérdeztek és a toyota több éven át is a legmegbízhatóbb autónak bizonyult. Ha megbízható akkor olcsó az üzemeltetése.
2021. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!