Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw Passat 4-es. Tudom nem a...

Vw Passat 4-es. Tudom nem a legszebb, de lehet még megbízható?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
1997-ig gyártották, tehát a legfiatalabb is 24 éves. Mi a bánatot szeretnél még kicsikarni belőle? :D
2021. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek nagyon komoly autói voltak és van is most is Audi Q7ese, de a napi szaladgálós autója egy 4es Passat. Pont múltkor vitt vele, nagyon rég ültem ilyenben. Pofám leszakadt, hogy mennyire kényelmes, és jó benne ülni, és a 90 lovas TDI mennyire erősnek tűnik, meg milyen kellemesen viszi a kasztnit. Olyan példányról beszélünk, ami rengeteget van hajtva, még mezőn is, de a tulaj nagyon vigyáz rá műszakilag és esztétikailag is, alapból olyan ember, akinél mindig rend és patyolat minden. De akkor is. Ezek nagyon jó gépek.
2021. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. nov. 8. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!