Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A sportlégszűrőhöz kell...

A sportlégszűrőhöz kell műbizonylat?

Figyelt kérdés
Sehol nem láttam erről leírást a neten, úgyhogy gondoltam itt felteszem a kérdést.

2021. nov. 19. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Ha jól tudom a gyári zárt térbe tehető mosható sportlégszűrőhöz nem kell, a direkt légszűrő meg nem engedélyezett.


De a lényeg, hogy mind a kettő egy nagy baromság, felesleges pénzkidobás + cserébe a motor is jobban károsodik.

2021. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

50cc robogó, vagy 3 literes utcai autó?

Várj, tippelek.

Vagy egy bömbi, vagy egy 20 éves Opel/Reneault.

2021. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16:53 Értem, köszönöm!
2021. nov. 19. 20:15
 4/6 A kérdező kommentje:
18:18 A tipped rossz... Seat cordoba 2005, de csak kíváncsi voltam, szóval nem kell egyből belém kötni.
2021. nov. 19. 20:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg én nem 2-3000 Ft-os légszűrőre gondoltam, hanem 20 ezer körülire, és ha mindig akkor tisztítom, amikor kell, nem hinném, hogy akkor tönkre menne a motor.
2021. nov. 21. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet az 1 millió forintos, akkor sincs semmi értelme és igen, károsodik tőle a motor mert több levegőt enged be azt pedig úgy érik el, hogy több porszemet is enged be.


Azért a gyárban sem hülyék + kb 0 lóerővel fogsz többet kapni tőle.

2021. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!