Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Penny és Lidl ingyenes elektro...

Alla Bársony kérdése:

Penny és Lidl ingyenes elektromos autó töltőknél mennyire veszik szigorúan, hogy csak a vásárlás alatt tölthető?

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 10:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
( a töltön)
2021. nov. 21. 06:40
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem max valaki várna ott aztán kérné a blokkot hogy tényleg benn voltatok.
2021. nov. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Tehát akkor kell valami kamu vásárlás.
2021. nov. 21. 06:48
 14/20 A kérdező kommentje:
Vagy bemondták a hangosbeszélőn? Mert az legjobb telepakolok egy kosarat majd ha bemondták otthagyom a francba S kirohanok majd elmondom hogy bemaradt a kosár kirohantam meg is nézheti majd ha megnézte akkor kozlom jobb ha most nem állok be a sorba mert akkor még tovább tart s otthagyom a francba a kosarat s elmegyek a feltöltött autoval
2021. nov. 21. 06:50
 15/20 A kérdező kommentje:

Voltam egy Pennyben s körülnéztem. Normál parkolás egy óráig ingyenes aztán fizetős. A töltés két óráig ingyenes aztán óránként 500 Ft...

Nem volt olyasmi kiírva hogy vásárolni kéne hozzá

2021. nov. 21. 16:46
 16/20 anonim ***** válasza:
ne aggódj, kutya se foglalkozik vele (volt lidl dolgozó)
2021. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
2 órán túl se?
2021. nov. 23. 11:52
 18/20 anonim ***** válasza:

16OS vagyok



max pesten tudom elképzelni ahol szűkös a parkoló és nagy a forgalom, de itt vidéken le se sz@rta senki.. nincs rá kapacitás, a bizti őr bent van a kis szobájában onnan figyeli a kamerák képét amik az ÜZLETBEN vannak.. se ő, se a dolgozók bent nem mászkálnak ki nézegetni a kocsikat, azt meg főleg nem számolgatja senki, h mennyi ideje van ott. Nálunk a közelben lakók rendszeresen ott parkoltatják napokig az autóikat, nincs ebből semmi probléma.

2021. nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Itt most a töltéstől van szó
2021. nov. 23. 12:29
 20/20 anonim ***** válasza:
Rendszeresen lidlnél töltöm az autóm még úgyis, hogy nem vásárolok. A kutyát nem érdekelte egyszer sem. Az én autóm feltölt egy ilyen oszlopról ebben a hideg időben is 1- másfél óra alatt, jó időben pedig 30-50 perc alatt. Azt viszont utálom, mikor beállnak a régi Nissan Leafesek vagy I3-asok és ott állnak órákat, holott az ő autójuk egy ilyen töltőn kb 4-8 óra alatt tölt fel, engem meg már zaklat a következő autós hogy mikor húzok már el onnan mert ő is töltene. Igen ám, és csak nekem tudja mondani, mert én vagyok a helyszínen... Az meg külön kedvencem mikor az ilyen autókkal beállnak egész éjszakára pl az ingyenes elmű oszlopokhoz...
2021. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!