Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az olyan autóval mit csinálnak...

Az olyan autóval mit csinálnak amelyikben meghalt valaki?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk bontóba és arról jutott eszembe ez a téma.

Például ha van egy autó amiben baleseti okok miatt valaki meghalt vagy valakik meghaltak és teljesen összetört a kocsi is akkor azt azonnal bezúzzák utána vagy a bontóba ugyanúgy kiszedik belőle ami kell és csak utána semmisítik meg , mint a normál okok miatt oda került kocsikat?

Vagy azokat az állam semmisíti meg? Van erre valami külön törvény?

Meg pl nem baleset de 10 éve volt egy eset Budaörsön hogy volt két lány es az egyiknek volt kocsija és megölték magukat a kocsiban. Utána a kocsit gondolom már leadhatták mert senkinek se lehetett kedve azt már utána használni hiába maradt ép. Legalábbis én olyan kocsit már biztosan nem hasznalnék..

Vagy ezt csak én gondolom így?


Sorry a téma miatt csak tegnap jó sok roncsautót láttam a bontóban és ez is felmerült bennem és igazából érdekel kíváncsiságból :D


Aki esetleg pontosan tudja hogy mi ilyenkor a szokás mert ez a munkája vagy sok ilyet lát az írja meg.



2021. nov. 24. 13:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Például van a példaképem Giorgi Tevzadze, na úgy tudom hogy az ő autóját amiben meghalt a mai napig tárolják valahol de nem építették újjá de már kb teljesen szét porlott kb csak az eleje meg a vége van meg.


De ez ritka, gondolom átlagembernél átlagbalesetnél bezúzzák akkor

2021. nov. 24. 13:59
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A kórházi ágyak ha mesélni tudnának....ha tudnád mi is volt egy autó előélete...a halott ember az csak egyszerű eset..elvitték, oszt mehet tovább.
2021. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan kocsit vettem amiben bevallotan meghalt a tulaj. Szívroham azután hogy beált a garázsba.
2021. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én inkább nem vettem volna meg de te tudod
2021. nov. 24. 14:33
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Meghalt benne valaki, van ilyen. Valószínúleg a házatok/lakásokban is halt már meg előttetek valaki.
2021. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

#14 Jaj mert miért nem vetted volna meg...? Félsz hogy visszatér és téged is leránt az útról...?


És, tudod te hogy előtted azon a szent helyen ahol mondjuk a házad van, évszázadokkal ezelőtt nem halt-e meg valaki? Honnan tudhatnád...?

2021. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak az autóban használható alkatrészek, akkor miért ne vennék ki?!

Rengeteg házban, lakásban is halnak meg emberek, még sincs rá törvény, hogy az ilyen lakásokat azonnal le kell bontani és a helyét sóval be kell hinteni.

2021. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

"Én inkább nem vettem volna meg de te tudod"

Mik vannak..jót röhögtem :D

(Szeretlek kérdező ne sértődj meg, nincs jelentősége)

2021. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ennyire iszonyodsz a haláltól? Ha mondjuk egy autót rommá törnek, de a roncs hátsó részében van még használható alkatrész, akkor szerinted mi lesz: kidobják, nehogy az érzékenyebb lelkűeknek rosszul essen, vagy kiszedik és pénzzé teszik?


Igen, simán benne van, hogy mondjuk a bontott hátsó lámpa olyan autóból van, aminek az első fele a felismerhetetlenségig tört a korábbi tulajdonossal együtt.

2021. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
19 nem a haláltól, volt már hogy próbáltam, inkább az ilyen balesetes meg kórházas dolgoktól rohadtul iszonyodok nem tudom miért :// vasárnap is láttuk a vácin hogy szarrá volt törve egy fehér fiat mert ütközött egy taxival és jöttek a tűzoltók rendőrök mentők folyamatosan és utána ilyen nyomasztó kedvem lett nem tudom miért
2021. dec. 1. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!