Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eredetiség vizsgán mit néznek?...

Eredetiség vizsgán mit néznek? Mit csinálnak az autóval?

Figyelt kérdés

átírás előtt állok (az autó motorcserés volt,ugyanolyan motor került bele mint amilyen volt is benne)


azt tudom hogy a motorkódot nézik meg.


viszont ez az eredetiség vizsga olyan mint pl egy műszaki?

megnézik az autó minden kis részletét? (az autón a szín egy kicsit eltérő mint ami bele van írva a forgalmiba... fekete.. de sötét szürke az autó)

ezt mennyire nézik?



2012. febr. 20. 18:58
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és az előző motorja megvan teljes egészében ami benne volt
2012. febr. 20. 18:59
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nézik. Megnézik a VIN táblát, az alvázszámot, motorszámot, kicsit alánéz és ennyi. Ez kerül 18500 forintba.
2012. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Körbefényképezik, rétegvastagságvizsgálóval az autó minden elemét megmérik és feljegyzik egy arra szolgáló papírra, motorszámot,alvázszámot,típustáblát is nézik. felviszik netre,ellenőrzi,az arra szolgáló hatóság.majd ha minden stimmel megkapod az eredetvizsgát.

remélem segítettem :)

2012. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A festékvastagságot nézik még meg azzal az ultrahangos csipogtatóval.

Színeltéréssel nemigazán foglalkoznak.

Meg azt nézik át hogy nincs e körözés alatt legális e stimmel e motor váz szám ilyenek.,

2012. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden segítséget! Zöld pacsi mindenkinek ;)
2012. febr. 20. 22:41
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!


Van egy 2007 Suzuki Swiftem GC felszereltségű.A kérdés a következő lenne,Az autó új korától kezdve az én tulajdonomban van és szeretném eladni,de volt egy baleset amiben a Km óra meghibásodott,bontóba lett vásárolva ,de az GLX-s Fordulatszámlálós.A kérdés,szerintetek ezt a kis problémát észre veszik az eredetiségvizsgán?Vagy nem?


Mit lehet ilyenkor tenni!


Várom válaszokat!

2016. szept. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!