Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebben a videóban hogy tud...

Ebben a videóban hogy tud folyamatosan driftelni a bmw?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=J0y6wM0aAgE

Semmiképp se akarom próbálgatni közúton de nem értem az ilyen fajta driftnek a módját. Mit csinál pontosan ilyenkor a sofőr hogy a kocsi halad és viszonylag szépen lassan de keresztben?

Nekem is van egy bmwm 2.5 sor hat sper nélküli de csak azt tudom elérni hogy egy pillanatra megcsússzon de béna és szar az egész, nem is nagyon látszik kívülről csak a gumit hallani meg amikor szedem vissza a kocsit egyenesbe akkor kacsázik az egész autó.


Mit csinál pontosan a sofőr hogy így viselkedik az autó?


Vagy ez amiatt van mert sperres és azzal nekem is menne már simán??


25/n



2021. nov. 25. 09:06
A kérdező szavazást indított:
Valamit te rontasz el de nagyon ha nem megy
A sperr miatt van, azzal neked is menne simán
Egyéb
14 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nagy teljesítmény, csúszós hátsó gumi, sperr difi, kikapcsolt ESP
2021. nov. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2.5 az nem elég nagy ehhez? ezek szerint akkor gondnolom nem.
2021. nov. 25. 09:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Még M52B25-tel is tudtam normálisan driftelgetni anno (E36 323i 170hp), kisházas sperr volt alatta ráadásul. Viszont amíg nem volt sperr, addig drift sem volt. Lehet hegesztgetni is a nyitott difit, de akkor hétköznapi használatra - szerintem, bár sok hülye szerint nem - alkalmatlanná válik az autó.


Kell hozzá még egy nem tapadós / kopott hátsó gumi, és ha van ESP, akkor kikapcs, nekem nem is volt.


Még E36 20i-t, ráadásul kabriót is meg tudtunk küldeni egész szépen, volt alatta szintén sperr, bár ott azért csúszásra bírni nem volt annyira egyszerű (az M52B20 elég nyomatékszegény motor), de ott tartani azt is lehetett, főleg kicsit koszos aszfalton.


De drifteltünk mi már Skoda 120-szal is, 70 ló körüli Favi motorral, meg szarrákopott téli gumikkal. Viszont a difi kell hogy tudjon zárni, anélkül nem lehet ezt.

2021. nov. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#2 Elég nagy, csak mellé tapasztalat is kellene. De ne próbálkozz ilyennel közúton mielőtt telibe versze egy oszlopot vagy rosszabb esetben egy gyalogost.
2021. nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Leírtam az elején hogy nem fogok.
2021. nov. 25. 10:30
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Szilvi, hirtelen jo idos lettel...
2021. nov. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Szilvike eddig is 25 volt, a kérdés hogy változott át a Yaris béemvére?
2021. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a Yaris jobban megcsúszna, azzal próbáltad már?
2021. nov. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Van egy yaris meg egy bmw is
2021. nov. 25. 11:37
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Talicska nincs véletlenül a háznál?

Egy kis gyakorlással abból is ki lehetne hozni valamit...... :D

2021. nov. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!