Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van bármi ami kicsit jobban...

Van bármi ami kicsit jobban távol tartja a katalizátorvadászokat egy olcsó autó hirdetésénél?

Figyelt kérdés

Utálok autót eladni, de most megkéne válnom a Suzukimtól amíg van rajta vizsga (kicsit több mint 1.5 év)

A baj, hogy a kocsi reális értéke 150 ezer forint, olyan 170-80-ért tenném fel és akkor 130 lenne az alja amiért eladnám.


Sajnos ugye mind tudjuk, hogy milyen hívások tömkelegét fogom kapni.

Tudom, hogy ez vele jár, és elkerülhetetlen, de lehet bármivel csökkenteni a számukat?

Annyira nincs kedvem 10-ből 9-szer végighallgatni, hogy kati van e, meg 50-et adna érte.

Esetleg arra is gondoltam, hogy marketplacere felteszem egy új profilból (hogy ne szennyezzék tele az üzeneteimet) és akkor tudnám szűrni is kép és írás alapján az embereket, hogy ki az akinek vissza se írok.

Akit meg komolyan érdekel annak nyilván majd adok telefonszámot ha olyan.



2021. nov. 26. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha beleírod a hirdetésbe elég keményen, kik ne keressenek.

Idővonaladra meg pár Dúró Dóra szösszenetet megosztasz, már sejthetik hogy "szemítrásszistá" vagy.

Amúgy ők sem bírják a saját fajtájukat, gondold el amikor az egyik eladó, a másik meg vevő....

2021. nov. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, írd bele a hirdetésbe hogy olyanok ne keressenek.


Bár tény, hogy egy öreg Suzukit nem nagyon fog más megvenni, hanem csak tesók vagy suttyók.

2021. nov. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!