Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsó és megbízható autót...

Olcsó és megbízható autót szeretnék vásárolni, összegyűjtöttem pár típust amik tetszenek és a feltételeimnek megfelelnek, mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

A keret az autóra 400.000ft.

A kinézett példányok: Audi 80, Citroen Saxo (1.1benzin, vagy 1.5D), Peugeot 106, Renault Clio Gen 1, Golf 2,3 inkább 2

Ezek azok az autók amikből tisztességes állapotúakat találtam ennyiért és tetszenek, nem akarok nagy autót, és erőset sem. A cél hogy takarékos legyen és megbízható. Ezek közül melyik miben más jobb/rosszabb a másikaktól?


2021. nov. 16. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Ezek a franciák ótvar szarok, a Golfok szét vannak barmolva és rohadva, az Audi 80-at nem ismerem, de valahogy kétlem, hogy 400-ért jót lehet kapni. Ennyi pénzért egyikből sincs jó, nem tudom ezt miből gondolod. Ezek lassan OT korú autók, vagy már azok, úgyhogy a valóban jó állapotúaknak az egekben az ára (már ha egyáltalán találsz olyat, hisz pont a ritkaságuk miatt olyan drágák), amiket pedig találsz megfizethető áron, azok egytől egyig hulladékok, mert ha nem lennének azok, akkor az áruk nem lenne olyan alacsony.


400-ért F Astránál jobb autót nem fogsz találni.

2021. nov. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
400ezerből mindent találsz csak megbízhatót nem.....
2021. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

1-es, azért otvar xarok mert franciák (már megint!) vagy nem azért, csak öregek és eljárt felettük az idő?

Mert Saxo, 106-osbol is vannak azért fiatalabb évjáratú, jó állapotú példányok. Első generációs Clio-bol is.

2021. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, én egy facelift utáni 106-ost ajanlanek, 1997-tol, ha már ezekből lehet választani. Szívó dízel vagy benzines, mindegyik megbízhatóan működik, igen, tudom, francia autókról beszélünk, mielőtt belém köt vki...
2021. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy vannak ennyiért F-astrák, meg Fiesta meg az egy generációval újabb autók, de azok sajnos nem tetszenek és az hogy tetszen az viszont fontosabb nekem annál hogy 3-5 évvel fiatalabb legyen.
2021. nov. 16. 19:05
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen alacson összegnél nem engedheted meg magadnak, hogy nem tetszik. Egyáltalán örülj neki, ha le fogod tudni műszakiztatni ha lejárt rajta.
2021. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Vicces. Volt egy teljesen felujitott 306 sedanom. Isten bizony, nem kellett a kutyának sem 300e ft-ért. De megkellett tőle válnom, mert ugyalakult nem kell két autó.

Ugyhogy szépen ment a bontóba...

Kiirhattad volna hamarabb is bmeg

2021. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Az elsőnek üzenem, hogy a francia otvar szaron semmi rozsda sem volt 19 éves létére. És ez igencsak az utcán állt...
2021. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
8# látod, szomorú, hogy egyesek még mindig lökik a "sódert" a francia gépekről...
2021. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ennyiért inkább egy 2-es Clio-t esetleg Thaliát vegyél,nem a legjobbat kapod de nem is nagyon az alja.Ezek nem rozsdásodnak annyira,lehet nem olyan megbízhatóak mint egy Swift,Toyota stb de nagyon olcsó hozzá minden és elég egyszerűek,otthon is lehet kisebb javításokat csinálni.Inkább ez mint pár év múlva futóműkirohadás meg lakatolás,ha hosszabb távon gondolkozol.

400 ezerből amúgy nincs olyan hogy tetszik és megbízható,olcsó is,nem lehet válogatni ennyiből.Igazából a típus annyira nem is számít mindegyik kisautó és a legmegbízhatóbbat is simán tönkretehették már,azt kell venni ami effektív jó állapotú.

2021. nov. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!