Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam? Nem tudok...

Krómgyűrű kérdése:

Melyiket válasszam? Nem tudok dönteni az alábbi motorok közül.

Figyelt kérdés

Van 4 db motor, amit kinéztem magamnak a jövő évre, de nagyon nem tudok dönteni, hogy melyik lenne a legjobb választás. Hogy és mi alapján döntsek?


1. Suzuki Savage Ls 650

2. Yamaha Virago 535

3. Suzuki GS500

4. MZ ETZ 250


Engem nem vonz a nagy sebesség, inkább a nyugalmas motorozás érdekel, némi kanyarvadászattal együtt. A listában benne van az MZ is, ami ugye nem mai bárány, de már régóta álmaim motorja, de az ára vetekszik egy GS500 árával.

Szóval egy MZ-vel vagy GS500-zal jobban el tudom képzelni a döntögetést, azonban a cruiser motoroknál meg tetszik a forma és a hangjuk, valamint a nyomatékuk. Szó szerint krúzolásra alkalmas. :)


Hogyan döntsek? Sajnos az anyagi keretbe nem fér be két motor, két különböző típusból..



2021. nov. 26. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Az Mz-t felejtsd el, az nem motorozásta való.

AZ csak nosztalgia, és kitudja hogy van össze kókányolva.

Csak annyira hogy eltudja adni.

2021. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt MZ 250-es. Azzal nyugodtan lehet motorozni. Elesni, busz alá csúszni, megázni pont úgy lehet, mint a japó mocikkal. Csak ez olcsóbb, egyszerűbb, jobban karbantartható.


Volt CBR 600-am is, az már túl sokat tudott. Azzal nehéz volt lassan menni.


Ha valamilyen csoda folytán motort vennék, akkor csak egyhengeres négyüeműt...ha 10 éven belüli, akkor 250 es japó, ha oldtájmer, akkor max ötszázasig de egy henger, angol, olasz.

Persze nem ez volt a kérdés.


A válaszom, csakis az MZ.

2021. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
MZ ebben a kategóriában.
2021. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

GS500-at én nagyon szeretem. Amikor A kategóriára mentem (A2 után), volt, hogy foglalt volt a nagy motor és ezzel kellett gyakorolnom.

Hát hallod, ilyen kezesbárány motoron még nem ültem. Kis sebességnél könnyű kezelni, csak úgy nyomtam le magam alá a gépet, nagyon élveztem. Nagyobb tempónál meg stabil, kiszámítható. Én tudom ajánlani.

2021. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
GS500
2021. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Plusz 1 a GS-re.

Az ETZ-vel anno 2x voltunk a németeknél 2 személy, sok csomag.

Nem volt vele semmi gond.

Mára viszont már tényleg csak nosztalgia motor.

Válaszd a GS-t az egy nagyon jó motor.

2021. nov. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Savage akkor ha nagyon abba vagy szerelmes. A Virago is csak akkor ha chopper/cruiser stílus fontosabb mint a sebesség. A cruiser nem épeszű választás az szerelem (mondom úgy hogy nekem is mindig ilyeken voltak)


Minden másra ott a GS500 épeszű motor.

2021. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A GS500 a legsokoldalúbb és legolcsóbb motor, szerintem a legjobb választás ezek közül, utána a Virago, de abból ami jó az már drága. Mondjuk ha a GS500 fent van a listán, akkor ez Er5 is képben lehetne és akkor meg inkább a Kawa.
2021. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!