Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Xiaomi mi pro 2 rollert...

Xiaomi mi pro 2 rollert vásároltam és lenne pár kérdésem lentebb valaki tud pár tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Szóval az első kérdésem és ami leginkább fontos hogy ugye a rollerem elsőkerék meghajtású és mikor elengedem a gázkart akkor olyan mintha magától fékezne vagyis nem gurul tovább hanem olyan mintha valami megfogná nem olyan erősen, de érződik, és előbb kikapcsolt állapotban kézzel megforgattam a hátsó kereket az forog tovább pár mpig viszont az első kereket ahogy megpörgetem megáll kicsit olyan mintha egy biciklire egy dinamó nagyon durván odalenne szorítva a kerékhez, és igazából nem zavar ha direkt ilyen csak nem tudom hogy ennek ilyennek kell lenni vagy nem mert ha nem akkor elviszem oda ahova vettem hogy lessenek rá.

Na és még annyi hogy én ezt a rollert nagyon szeretném megbecsülni vigyázni rá hogy minél hosszabb legyen az élettartalma így az akkumulátorról még annyi lenne a kérdésem hogy körülbelül meddig ajánlott hagyni lemerülni? mert azért gondolom és persze ez minden akkumulátoros készüléknél így van hogy ha hagyjuk teljesen lemerülni akkor az nem egészséges neki telefont is sose hagyom 40-50% alá menni szóval rollert is érdemes már 40-50% közti állapotban felrakni töltőre?



2021. nov. 27. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

A villanymotort érzed a forgatásnál.

Telefont és ezt is lehet 20 % alá is meriteni , semmi baja nem lesz.

2021. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

1. Az a visszatáplálós fék.

2. 20-80% között ajánlott tartani a töltöttséget.

2021. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

2. Mégis ki az aki azt ajánlja??

Ezt csak itt gyk-nél okoskodjátok.

Ha úgy lenne akkor gyárilag nem lehetne tovább tölteni.

2021. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
90%

Szia.

Amit érzel az a visszatöltős motor fék. Az appban tudod állítani az erősségét.

Az akkuról annyit hogy az tesz neki a legjobbat ha használat után hagyod picit kihülni a dolgokat (nyilván nyáron) aztán felrakod töltőre és maxra töltöd.

Akkor tudod hogy maxon van ha a táp zöld lett és NEM akkor ha a roller azt mondja. A fentebb kommentelők állítása miszerint olyan mint egy telefon meg hogy 20-80 között tarsd nem igaz. Ha telefon lenne akkor 20-80 azonban ez nem egy telefon akku. Mégha Li akksik is vannak benne akkor is picit máshogy működnek. Nyilván olyanok is vannak h -25 fölött használd stb de ezeket nem igazán fogod átlépni.

Jó rollerezést.

Egy Pro 2 tulaj.

2021. dec. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És az alkalmazáson belüli lezárásról tud valaki valamit? Mennyi ideig marad úgy? Akár hányszor zártam le műszak végére már nem volt lezárva. Nem tudom, hogy én csinálok valamit rosszul vagy csak pár percre/órára lehet lezárni.
2021. dec. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!