Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul a motorom?

Nem indul a motorom?

Figyelt kérdés

2 T 50 ccm motorom naponta indul pöc-röfre , viszont ha 3 napig nem inditom be akkor már a negyedik nap cxsak nagy nógatásra , legtöbbször sikertelenül , viszont ha a hengerbe fecskendezek egy k,is benzint akkor rögtön indul és nincs vele gond . A karburátor tiszta a szívó membrán dolgozik de valami csoda folytán három nap nélkülözés után cserbe hagy . Ez bosszant és ki fogytam az ötletekből . Van valakinek ötlete , hogy hol keressem a kis mocsok gondját ? Szeretem a motorom és dédelgetem , szervizelgetem , tehát nem egy elhanyagolt tojok rá csak vigyen el tipus vagyok . Amit megkiván a szerkezet azt kapja is meg alapon állok a kérdéshez de ez a gond amiről írtam kiveri nálam a biztositékot . Kérlek , ha tudtok segítsetek ! Köszönöm !

Felpontozok minden jó akarot.


2021. dec. 1. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A vákumos benzincsap lesz a ludas. Ez szinte mindegyik robogónál így van, amíg nem jár (vagy tekeri az önindító a motort), addig nem kap el van zárva. Ha sokat áll, akkor elpárolog a karbiból a benzin és sokáig kell önindítóval forgatni, vagy épp rugdosni a motort, mire megtellik benzinnel a karburátor.
2021. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! Bár látszolag dolgozik a vákuum csap de ezek szerint jobb ha kicserélem egy ujra . Még a hagyományos benzincsap jobb volt mert ha ki is párolgott a benzin akkor is után töltött.A jó franc essen a vákuum csapba
2021. dec. 1. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!