Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valaki akinek Lancia...

Van valaki akinek Lancia Deltája van? Konkrétan a 2008 után gyártott Benzines kivitelek érdekelnek.

Figyelt kérdés
Az érdeklődésem egy konkrét tipúsra vonatkozik.Kérem az olasz gyártmányú kocsikkal kapcsolatos sztereotip megjegyzések mellőzését

2021. dec. 1. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
2021. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet.

Már túl vagyok a Népítélet véleményéin.

Összesen 8 db értékelést találtam .

2021. dec. 1. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen ugyan az mint a Fiat Bravo műszakilag. Az meg nem rossz autó. Én is nézegettem egy darabig. Végül más márka, más típusát vettem, de ebbe is olasz motor van :)

A helyedben belépnék egy Facebook csoportba és ott kérdeznék róla. Én is így tettem amikor nézelődtem.

2021. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
90%
Nincs vele semmi extra mint ahogy mondták a bravo az alapja.Az egyetlen igazi gond hogy lancia felirat van az elején meg a hatulján.Tehát ha ne adj isten törik vagy ilyesmi bontva semmi nincs hozzá,a gyári alkatrész drága es utangyartott nincs,meg nem utolso sorban ez az autó gyakorlatilag eladhatatlan,senki nem vesz ilyet.Érdemes ezzel is szamolni mielőtt megveszed
2021. dec. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 senki, senki... ha eladhatatlan lenne, nem kerülne annyiba mint a többi autó... márpedig megkérik az árát. 1.5-1.8 mFt ahonnan a 11-12 évesek indulnak. Szerintem drágák.
2021. dec. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!