Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó lehet jó nekem?

Melyik autó lehet jó nekem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van 2 régebbi autóm.Az egyik egy 2005 évjáratú opel,azt munkásautónak használom,ezmellett van egy 2001 es 6 hengeres e46 bmw-m,ez egy hobbi/project autó.Gondolkoztam hogy lecserélném őket valami olyanra ami fiatal(2017 évjárat körüli) jól is megy és aránylag keveset fogyaszt(8 liter környéke megfelelne.)Tudnátok olyan autót mondani ami kb egy e46 szervízköltségeiből fenntartható és megbizható szívómotoros? 30 as éveimben járó srác vagyok,a benzinmotorokat szeretem.

máj. 16. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
E46 szervízköltségéből? Szinte bármelyik alsó közép kategóriás autó.
máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Az a helyzet hogy az E46 szervízelése nem olcsó, de a mai fostömlők simán lehetnek sokkal éhesebbek ami a szervízszámlákat illeti, nem szeretem a bmw-t, sose kéne, de ha a 46 rendben van, akkor tartsd egyben, ne szállj ki belőle..
máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy tartsd rendben az E46-ot. Nekem mondjuk E39 van, de a legjobbak :)
máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi nekem is megfordult a fejemben hogy rossz ötlet újabbra váltani.Van meló az e46 al de megéri rendberakni mert utána ez hosszú évekig autó lesz.Röhögni fogsz de szerintem nem drága az e46 szervizelése sok mostanihoz képest.Alkatrészek kicsivel drágábbak mint a G-s astrához de bőven a kifizethető kategória szerintem.Egyedül a fogyasztása ami brutális.20 literig van skálázva a mérő,és az én lábam alatt többnyire kiakad,szóval ja.
máj. 16. 11:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Az csak referencia érték, egy bowdennel a gázpedálhoz kötve. De az tény, hogy 12-16 liter simán lehet a fogyasztás nehezebb lábbal, motortól függően.
máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

most komolyan milyen bohóc kérdés ez.

Rugdosod a BMW-nek, de azért legyen egy oylan autó ami helyette nem eszik?

máj. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6 os válaszoló:


1.A két kérdésed hogyan függ össze?Attól hogy rugdosom a bmw-nek miért ne lehetne olyan autóm helyette ami nem eszik?Gondolod majd attól is elvárom hogy úgy menjen mint a 6 hengeres bmw?🤣


2.Szerintem nincs ezzel semmi gond,az astrának is rúgdosom és még mindig működik immáron 8.éve a tulajdonomban.Ez szívó benzin,nem egy fos dízel meg villany autó hogy tönkre menjen azért mert hajtod,csak ésszel kell csinálni.A bohóc az maximum te vagy,hogy nem tudsz rendesen értelmezni egy kérdést,és ezt a hibádat rám akarod kivetíteni.Ha nem érted akkor tűnj a picsába,fogadd el hogy ez a kérdés túlnőtt az értelmi szinteden,de ha jólesik akkor vergődj itt nyugodtan,úgyse nagyon érdekel a hülyeséged.😀 Látszik hogy nem vágod a témát,de azért hozzá kellett szóljál.

máj. 17. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!