Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az baj ha egy picit balra áll...

Az baj ha egy picit balra áll a kormány egyenesben? Ha igen, hogy kell kijavítani? Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Így vettem az autót.
2021. dec. 4. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Első körben lehet magát a kormánykereket vették le és másikat raktak fel vagy ugyan azt de rosszul. Némelyik a csavarnál jelölve van hogyan kell feltenni jól de nem mindegyik. De lehet ennek oka a kormány oszlop, maga a kormánymű, gömbcsukók stb is. Lehet állítani is elég de lehet egy komplett felújítás vagy csere fog csak segíteni. Meg lehet maga a kerék is amit írtam.
2021. dec. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Valószínű kormányösszekötőket cseréltek.

A kormányt meg nem rakták utána a helyére.

Le kell venni, és pár bordával odébb tenni, zavaró, ha nem középen van.

2021. dec. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy futómű beállításra, ott egyenesbe állítják a kormányt is. Lehet, hogy elállítódott már ezeken a remek magyar utakon. Egyébként nem baj, csak esztétikailag zavaró, ha a futómű rendben van.
2021. dec. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen, van egy icipici eltérés. Újonnan 0 km-esen is ilyen volt. Sok mindent nem befolyásol. Városi forgalomban ahol sokat kell kanyarogni észre se veszem. Inkább hosszú egyenes autópályás szakaszokon tűnik fel, hogy a kormánykerék nem teljesen középen áll. 3 éves az autóm, egyelőre nem gondoltam ezt akkora gondnak, hogy foglalkozzak vele.
2021. dec. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
igen, baj. Így nem szabadott volna megvenni. Futóműben biztos valami durván elhasználódott vagy sérült.
2021. dec. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
mennyi az a "pici"; ha csak pár milliméter, akkor nincs baj. Minden út a külső széle felé lejt vízelvezetés céljából. Folyamatosan picit balra kell tartani ahhoz, hogy egyenesen menjünk. Ez olyan minimális, hogy sokan nem is veszik észre. Próbálj átmenni szembe sávba és megnézni ott mi a helyzet
2021. dec. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dzsoki ***** válasza:
Jól írta a hármas.Egyébként,ha elengeded a kormányt,egyenesen megy a kocsi vagy elhúz valamelyik irányba?
2021. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyenesen megy, szóval szerintem a futóművel nincs baj, nem értem miért lehet picit balra. Nemrég vettem az autót, 300kmt levezettem vele, aztán elvittem a szerelőhöz és ő szólt, hogy nem egyenesen áll a kormány, én észre sem vettem.
2021. dec. 5. 21:02
 9/9 Dzsoki ***** válasza:
Így azért már tutibb.A kormánykerék,nincs a helyén. Útban volt szereléskor vagy csak újrabőrözték stb.Ki kell venni és egyenesbe visszarakni.Ne te csináld!!!Szerelő!
2021. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!