Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Toyota Corolla E11 generál...

Egy Toyota Corolla E11 generálja mennyibe kerülne vajon?

Figyelt kérdés
1.3 4e-fe, 450 ezer km-el. Az autó elég erőtlen lett, az olajat is csipegeti, 2000 km-ként 1.5 litert. A karosszéria rozsdamentes, nem szívesen adnám le a bontóba, egész életében nálam volt, sok mindent kibírt ez az autó, félmilliót tudnék rászánni a generálra. Kijön ennyiből ez a művelet?
2021. dec. 5. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyiból talán kijön, de egyszerűbb és olcsóbb lenne nézni hozzá egy jó állapotú bontott motort vagy akár egy kmplt. autót külföldről.
2021. dec. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Én is hasonló cipőben jártam, a motoron kívül minden patika volt rajta, eladtam és vettem egy újabb, jobb autót a generál árából… Ráadásul nem lehetett találni hozzá bontott motort sem és az is lutri lett volna, ugyanis ezek mindegyike eszi az olajat, nekem a ritkább 1.6-os verzió volt, nem is találtam kipróbálható bontott motort, ezért inkább eladtam. Ugyanúgy nem vvti volt. Szerintem te is inkább add el és vegyél egy másik típust hozzárakva a generálra szánt pénzt. Így újabb és jobb autód is lehet ha jót fogsz ki.
2021. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!