Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos autós kérdés!...

Elektromos autós kérdés! Citroen C-Zero, Peugeot Ion, Mitsubishi M iev mennyire használható autók?

Figyelt kérdés
Kb. 2.7 millió Ft egy használható állapotú és csak én tartom ezt soknak egy ilyen pöttöm autóért vagy ellensúlyozza a használati költsége egy belsőégésűvel szemben?
2021. dec. 6. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt igazából ki kellene számolni. No, meg ha a matek ki is adja még mindig kérdéses, hogy a felhasználási módra megfelelő lenne. Városi kisautónak tök jó ha tudod hol tölteni, míg országjárásra már totál alkalmatlan.
2021. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csak te, tényleg sok. Ennyiért kapsz egy 5 éves Mazda 2-est, ami egy kis benzines, tök jól elvan városban, de ha messzire kell menni sem okoz neki gondot, még autópályán sem. Éves olajcserén kívül az se igényel nagyobb szervizt. Nekem ilyen volt, tudom ajánlani.
2021. dec. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Ezek a hulladék kategória legalját erősítik!
2021. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod tölteni, szerintem teljesen jó, meglepően tágasak is. Én személy szerint egy 5 éves Mazda 2-ért se adnék 2.7 milliót. Ha valahova menni kell hosszabb útra, nyaralásra, akkor bérlek egy dízelt, s probléma letudva.
2021. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!