Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kymco vagy hasonló jó, de...

Kymco vagy hasonló jó, de mégsem drága robogót ajánlanátok? Gondolom 4ütemű lenne jó.

Figyelt kérdés

Elmúltam negyven. Szeretnék 1-2 éven belül robogóra pattanni és egy kis szabadság érzést, magányos robogózást a Balaton környékén, erre-arra, de mégis hosszabb távokat, több napos túrákat csinálni, főleg a jobb közérzet érdekében. Nem sietős az út - 40-50 km/h között bőven jó.

B-s jogsim van, így 50 cm3 alatt maradnék és még sosem vezettem motort - csak kerékpárt és autót.



2021. dec. 7. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

érdemes lenne megszerezni legalább A1-es jogosítványt. B jogsivan könnyitett tanfolyamon is megszerezheted. 50 ccm kismotorral nem lesz élmény, sőt, félelmetes lesz ahogy elhúznak melletted a 40 tonnás kamionok, szélvész autósok

de egyébként: Gilera Runner, Yamaha Aerox ami ebben a méretben szerintem jó. 125 ccm esetén Honda PCX lenne a választásom

2021. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1 köszönöm!

Igyekszek majd kevésbé frekventált utakat és, ha lehet, többnyire kerékpárutakat használni, hogy kamionok és szélvész autósok kíméljenek. ;-)

Ezért is írtam a Balatont. Van azért ott (egyre rosszabb ugyan) elég kerékpárút.

2021. dec. 7. 14:30
 3/4 A kérdező kommentje:
1 Ezek 2 üteműek, nem? Nem jelentősen halkabb egy 4 ütemű?
2021. dec. 7. 14:33
 4/4 A kérdező kommentje:
A könnyített vizsgát szerintem nem tudnám letenni. Még sosem motoroztam, mint említettem.
2021. dec. 7. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!