Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Almera 2005-2006-os?

Nissan Almera 2005-2006-os?

Figyelt kérdés

Alacsony büdzséből ha megbízható autóra van szükségem, ideális, jó döntés lehet? Olyan természetesen ami nincs rommá hajtva a tizedik tulajdonos által is...


Meg ez tetszik is, olyan régi vágású autó, formailag, beltere is.


2021. dec. 8. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nalunk volt egy a csaladban 18 even keresztul (2002-2020), vegul egy baleset miatt kellett tole bucsuznunk.


Maximalisan megbizhato volt, tulajdonkeppen ennyi ido alatt egyszer sem okozott varatlan meglepetest (nyilvan a kopoalkatreszeket cserelni kellett). Szoval ilyen szempontbol teljesen optimalis.


A masik oldalrol egy ritka lomha es unalmas auto, ezzel mindenkeppen szamolj.

2021. dec. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyapámnak van egy ilyen autója újkorától kezdve.


Rohadni azt nagyon tudnak, ez mondjuk minden hasonló korú japánra jellemző.

Nagyapámé is garázsos autó, alváz- és üregvédelmet is kapott kétszer a közel 20 év alatt, ritka hogy kint áll rossz időben, mégis már látszik, hogy kezdi a küszöböknél. Ha kint tartod, és mondjuk az előző tulaj is kint tartotta, akkor ez elég hamar problémává válhat.


Viszont a technika elnyűhetetlen. Tipikus egyszerű japán verda: rém unalmas, nem szép és nem is jó minőségű, de tartós beltérrel, jó motorokkal. Megvehető, a rozsda az egyetlen nagy ellenfél.

2021. dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

200 ezer alatti magyar valós futással is lehet már szita a küszöb, sárvédőív? Nem tudni hogy mit és hogy kapott adott autó kép alapján... De amiket találtam szépek, nem látszik rajta rozsda. Bár le is fújhatták... helyszínen dől el.


Mondjuk ha ütve vágva volt akkor már 100 ezer alatt is tönkremehetett az alváz...


Olvastam hogy kettes fokozat olyan hosszú hogy viszi a 110-et az autó, gondolom e miatt (is) lomha.

2021. dec. 8. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2005-ös van, most vettem, nagyon szeretem. Olajcserére kell figyelni hogy 10 ezrenként legyen és a megfelelő olajjal, mert láncos motor és elég nagy problémák tudnak lenni a lánccal ha nem megfelelő az olajcsere. A küszöb hátsó részén szoktak ezek rohadni, nekem is mind a 2 oldalon sajnos elég csúnya alulról, de oldalról még nem látszik. Kell rá egy kis alvázvédelem és egy jó ideig még marad is így. A sebességek elég hosszúak, de nem rossz így sem. 600 ezer forint felett érdemes nézelődni, azalatt csak foskupac van, megnéztem egy párat… Egyébként meg nagyon ajánlom, jó autó.
2021. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!