Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor érdemes használt autót...

Mikor érdemes használt autót venni? Feljebb mennek még az árak?

Figyelt kérdés

Mikor érdemes autót vennem?


Én most adtam el a sajátomat viszonylag magas áron.


Az árak emelkedni fognak még?


Illetve általánosan mikor éri meg használt autót venni? Érdemes lenne még most decemberben vennem, vagy inkàbb karácsony után, január-február fele nagyobb a kínálat és olcsóbban adják az autókat?


2021. dec. 8. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Remélem nem mert már ez is eszméletlen mi megy... 1 millió alatt gyakorlatilag nem kapsz már lassan értelmes és/vagy 15 évnél fiatalabb autót.


2016-ban 1 millióért vettünk 10 éves kisautót, most ugyanezt a kategóriát 1.5-1.6 millióból tudnánk meglépni. És még mindig csak egy kis "szutyok".

2021. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

nyugi, rohamosan csökkenni fog az ár...így ajándékozás előtt még a szar is eladható, de ha tavasszal megjelenik a villanyautók tömege, még hirdetni sem fogják a dugattyúsakat.


Várj, ha tényleg érdekel. Tavasszal viszont olyan autót vegyél, ami nálad fog megrohadni, mert később ezek eladhatatlanok lesznek. Jó lesz a gyereknek játszóháznak.

2021. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:
93%
1-2 hónap nem fog olyan nagy változást okozni ami miatt megéri várni. Akkor érdemes autót venni amikor akarsz/szükséges.
2021. dec. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

#2 Nem tudom te mit vársz tavasszal villanyautót. Elvileg egy járvány közepében vagyunk, szóval továbbra sem lesz tömegautó az elektromos... nem tudom mit szívtál, de tényleg.


A "dugattyúsok" még nagyon sokáig fogják szolgálni az emberiséget. Jó pár tíz évig biztosan még. És egyre jobban ragaszkodni fognak az emberek a régi technikához, ami még szerelhető, fenntartható. Ha húsz-harminc éves lesz egy kocsi akkor annyi lesz.

2021. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem mostanaban fog csokkenni. A chiphiany miatt, az inflacio es a gyenge forint miatt felment az uj autok ara es ez varhatoan nem fog valtozni mostabanan. Viszont huzza magaval a hasznaltautokat is.

Ehhez hozzajon, hogy ha egyszer beszuntetik a veszelyhelyzetet, amire a valasztasok utan valsz sor kerul, akkor ujra kell muszakiztatni az autokat es ez nagyon sok autosnak fog kellemetlen meglepetest okozni, ok mind olcso, muszakis autot akarnak majd hirtelen venni, a sajatjuk helyett, ami mar nem menne at a muszakin.

2021. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem érdemes ilyenekkel várni, mert ki tudja mi lesz később, akkor kell venni autót, amikor szükséged van rá. Az is lehet hogy később még feljebb mennek az árak…
2021. dec. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Koaxk Ábel ***** válasza:

Várj megnézem a varázsgömböm... jaaa nem!


Fene tudja, kb 10 évvel ezelőtt azt se tudtuk, hogy bitcoin-al viszonylag kevés befektetett összeggel ma milliárdos lehet az ember.


2018-ban 12 millióért 1 nap alatt adtam el az üres építési telkem az agglomerációban, akkoriban azt éreztem, hogy ez horror összeg érte... ma az a telek érne legalább 20 milliót 3 év elteltével.


Az egyik kollégám 3 millióért vett egy új Suzuki Swift-et, tavasszal 2,5 millióért adta el a 4 éves kocsit úgy, hogy nem volt fenn egy hétig sem a hirdetés.


Ennek fényében, milyen jóslásra vagy kíváncsi?

Amire én voksolnék, hogy szerintem jelentősen olcsóbb sosem lesz már!

2021. dec. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!