Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi volt az első autótok?

Mi volt az első autótok?

Figyelt kérdés
Szerettétek? Voltak kalandjaitok vele?

2021. dec. 9. 18:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Dukkózott Škoda 1000 MB
2021. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Lada 2107 imádtam, nem igazán volt vele kaland 1 balesetet leszámítva, amúgy mindenhonnan hazahozott (még a baleset helyszínéről is pedig kb semmi nem maradt a hátuljából) szerelni olajcserét leszámítva nem igazán kellett, olyan 200.000km-t ment el a balesetig, előtte meg nem tudni mennyit 1x biztosan fordult az óra.

Még megvan, egyenlőre vár a sorára de vissza lesz téve forgalomba.

2021. dec. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Trabant, és bizony volt kaland sokszor.

Sokat dugtam benne .

SZép világos kék volt.

2021. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Toyota Corolla E12, nagyon szerettem. Apám kocsija volt, gyerekként is sokat ültem benne, aztán amikor lett jogsim, akkor megkaptam. Oldalakon keresztül tudnám írni, hogy mennyi élmény volt vele, egyedül is, de leginkább a barátaimmal, páran többet ültek benne, mint a saját szüleik kocsijában:D Kb. 50 ezer km-t mentem vele, több száz települést bejártam, és sokáig terveztem volna megtartani, csak sajnos az utolsó útján fejre álltam vele egy kanyarban. Egyszerre pozitív meg negatív, hogy így lett vége, vagy ilyen abszurd, mert velem is mindig olyan dolgok történnek, amiket ki se lehetne találni:D De mindig jó kedvvel gondolok vissza rá, nagyon jó kis kocsi volt.
2021. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Golf IV TDI

Milyen a kalandra gondolsz? Soha nem robbant le az út szélén, még defektet sem kaptam 140k km alatt

2021. dec. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
G astra, unalmas autó, teszi a dolgát, nem romlik el, cserébe nincs benne kb semmi extra.
2021. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Citroen AX 1.1


Borzalom volt, műszakilag is, és vezetni is!

Első autónak jó volt egy hülyegyereknek, legalább megtanultam vezetni, persze a határaim feszegetése során össze is törtem!

2021. dec. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Mitsubishi Lancer 2006-ból. Még megvan, még nem hagyott ott sehol. Néha vannak apróbb bajai, futóműkopogás, kézifék állítgatás állandóan.

Kedves, és szerethető autó.

2022. nov. 22. 23:01
 19/19 anonim ***** válasza:

Kombi benzines automata G Astra. Lomha volt és unalmas, de tette a dolgát, méretváltás miatt adtam el, meg a lustasága miatt. Utána egy kézis dízel Caddy lett chippelve, de hamar kinőttem azt is és mindennél jobban rühellem a kéziváltót, de legalább ezzel már menni is lehetett. Utána egy generációval fiatalabb Caddy maxi, automatával, chippelt dízellel szintén, ebbe már elférünk és megy is. Ez mellé lett egy Trafic 4x4 kézis dízel, ez gyári mert ígyisúgyis lomha, meg keveset használjuk így elmegy a kéziváltó is amúgy sincs automatával, ez arra van ha olyan helyre megyünk akkor tényleg oda is jussunk, nagyobb kirándulásra van azért kellet a nagyobb méret, normál tevékenységekre elférünk a Caddy maxiban is.

Kaland nem történt egyikkel se, pedig én autónak használom őket és nem szobadísznek, de részben szakmám így figyelem és szerelem őket ha kell. Nem szeretek lassan se menni, ennek ellenére még sosem volt húzós eseményem se.

2023. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!