Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalomban van még a valahai...

Forgalomban van még a valahai első autótok? Milyen autó volt? Mi lett vele?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.

A SZÜF szerint tavasszal volt műszakin, képek alapján egyben van, szép állapotban még mindig

2019. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs már forgalomban. 140ezerért vettem, használtam 3 évig, majd öcsém is másfél évig, utána fél évet állt egy fa alatt mert teljesen elrohadt az alja, ezután beadtam bontóba. De becsületére legyen mondva, az utolsó 40km-es utat fél év állás után lábon tette meg a bontóig.
2019. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már nincs.
2019. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, forgalomban van.

Én általában nem cserélgetem pár évente az autóimat, hosszabb távra tervezek velük. Nem adom el csak azért mert ráunok. Ha pedig valami műszaki probléma van, akkor megcsináltatom, nem nagy sunnyogva elhallgatva a hibát eladom.

Így eddig csak két autóm volt. Már megvettem a másodikat, mikor az első is még megvolt. A második autóm rendelésekor kb 2-3 hónapot mondtak a legyártásra. Addig pedig nem akartam eladni az elsőt és buszozni. Megvártam amíg az újat át tudom venni. Az volt tervben, hogy ez után megy a piacra. De aztán előre nem látható módon változtak az életkörülményeim. Egy pár hónapos Euro6-os részecskeszűrős dízelt nem volt szívem városban rövid utakon kínozni. Viszont eladni se akartam pár ezer km-rel, mert így milliókat buktam volna rajta. Így maradt az öreg első autóm városi szaladgálósnak, az új meg hétvégi kirándulós autó lett. Szóval így most két autóm van. Megvan az első és a második is. A régi autómra a biztosítás, adó szinte bagó a másikhoz képest. Bontott alkatrész annyi van hozzá mint a szemét. Szóval nem vág földhöz a fenntartása. Ebben a nem várt helyzetben ezt a megoldást találtam legészszerűbbnek.

2019. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20 évesen lett jogsim és 1,5 éves céges autóval járok szóval igen :D


Meg ha apám nem töri össze akkor most lehetne egy jó kis Moszkvicsom is.

2019. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még igen,de szerint sajnos nam sokáig😢 nap,mint nap látom a cigókat menni vele akik megvették és egyre züllöztebb állapotban van a kocsi,már amikor nálam volt se volt egy tip-top kocsi,de most már nagyjából szerintem a fele kocsi elszublimált akkora lyukak vannak mimdenhol...
2019. júl. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen! Kia pride 1.3-as. Idén lesz 20 éves, itt-ott meg van kopva, de úgy megy, mint a villám. 🙂
2019. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!