Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Fiesta MK6 vagy Skoda Fabia?

Ford Fiesta MK6 vagy Skoda Fabia?

Figyelt kérdés

Heló,


700.000 forint körül szeretnék autót venni. Fontos a megbízhatóság, alacsony fenntarthatóság és a jó fogyasztás. Elsősorban benzinesben gondolkodom. Városban és országúton is használnám, évente olyan 10.000 km-t mennék vele. Melyik felelne meg jobban az igényeimnek? Melyik motorral szívnék a legkevesebbet? Illetve lenne esetleg jobb választás, más típus ami szóba jöhetne ebben a kategóriában? Előnyöket és hátrányokat is szívesen várok.


Köszönöm előre is a segítséget.



2021. dec. 9. 22:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a Fiestát venném, annyi alkatrész van hozzá mint a nyúl szar, megbízható, nem eszik sokat. A skoda is egyébként egy jó opció...inkább azt nézd melyikből tudsz jobb állapotban találni.
2021. dec. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Fiesta jobb menettulajdonsággal bír, élmény lesz vezetni.

Mindkettő megbízható amúgy.

2021. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ennyi pénzért melyikből tudnék szebbet találni?
2021. dec. 9. 23:20
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Fiesta :)
2021. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

En fabiat vettem es nem banom:)

1.4 75 lo teljesen jol megy.

Nekem eleg nagy.:)

Havernak Fiestaja van.

Nem rossz, de orulok hogy Fabiam van nem Fiestam:)

2021. dec. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

“ Ennyi pénzért melyikből tudnék szebbet találni?”


Lutri, lehet egyikből sem fogsz most találni jót. Nézegesd őket akár menj el és nézz meg többet

2021. dec. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
5-os, akkor még nem ültél a 2009-ben bemutatott ultra áramvonalas Fiesta-ban! Nem vagynal vissza a fobiad-ba, az ká élet! Utcahosszal dizajnosabb, modernebb autó, japán megbízhatóság, kényelmesebb, mint egy Peugeot 206/207, szuper futómű, lehetne még sorolni.
2021. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Koaxk Ábel ***** válasza:
78%

A két autó közül én is a Fiesta-t venném, pedig alapvetően VW konszern párti vagyok és a Fabia-t is kifejezetten szeretem, de összehasonlítva szerintem ebben az opcióban a Fiesta jobb autó!


Az MK6-os Fiesta-nak meg kifejezetten szerethető a formavilága még ilyen viszonylag sok idő után is!

2021. dec. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Így van, köszönöm, hogy megerősítettél Ábel, 7-es voltam. Hiszen német autónak számítanak a kölni gyártású Fiesta és Focus generációk is. Hozzátéve persze, hogy a Fabia generációk is jól sikerült konstrukciók, megbízhatóak azok is! Polo, Ibiza dettó. S még lehetne sorolni, C és D Corsa-k, a japánok és a dél koreaiak is. Sőt egyes olasz és francia modellek is. Punto, 207, stb...
2021. dec. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Fiesta
2021. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!