Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Yaris vagy Opel Astra...

Toyota Yaris vagy Opel Astra G a biztonságosabb?

Figyelt kérdés

Friss jogsis vagyok és szeretnék venni egy autót. A keret max. 500.000 Ft.

Fontos az alacsony fogyasztás, minél kevesebb szervízelés és a biztonság. Tudom, hogy ennyi pénzből nehéz jó autót vásárolni, de egyelőre ennyire telik. Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek az Opel Astra G vagy a Toyota Yaris 1.3 a biztonságosabb?



2021. dec. 10. 06:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az opel astra G frontból kora egyik legbiztonságosabb autója volt a maga árkategóriájában. Biztonságosabb volt mint egy Volkswagen golf 4.


Elemeztem egy időben a biztonságát. Mint írtam Frontból az egyik legjobb. Oldalból viszont rosszabb mint egy VW golf 4.


Összességében biztonságos autó. Toyotáról nem tudok nyilatkozni.

2021. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A régi Toyota Yarisnak jóval kisebb a gyűrődési zónája, vékonyak az oszlopok. Kizárt, hogy olyan biztonságos legyen mint egy G Astra.


Igazából bármennyire tömeg autó és lenézik, a G astra az egy masszív és korához képest biztonságos német autó. Egy 2000 körüli Toyota Yaris biztonsága szerintem a régi suzuki swift környékén mozog.


DE egy modernebb, 2010 körüli Yaris már nyilván sokkal biztonságosabb mint egy 90-es években összerakott opel.

2021. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudom késői válasz, de pár autón túl vagyok, soha eszembe nem jutott aszerint kocsit venni hogy mikor halok meg és mennyivel mehetek a falnak.
2022. febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Pedig ez egy elég fontos mervado szerintem.


Igaz nekem ez az első sajat autóm, és nem a technologia fog megmenteni de fontos, én úgy választottam hogy voltak egy prioritasaim milyen extrákat szeretnék amitől biztonságosabb lesz, szerintem ha veszel egy Fiat 500at és valaki beléd száguld 130al sokat ne remélj

2022. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!