Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem teker az önindító, és...

Morekamion kérdése:

Nem teker az önindító, és huzásra sem. Indul mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Alfa romeo 156 1.8 benzin

2003 as évjárat

Városból haza felé megált, újra próbáltam indítani gyújtás van de nemteker az önindító, akku kB 2 hónapos BOSS 72AH megpróbáltuk vontató kötéllel másik autóval be húzni igysem indul


Mi Lehet a baja az autónak?

KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET ELŐRE IS!



#baj #önindító #Huzásra
2021. dec. 12. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az hogy az akku milyen idős sajnos semmit se jelent, rá kell mérni, ha az jó akkor is elég sok minden van de én a testkábellel kezdeném a dolgot.
2021. dec. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Utána esetleg a gyújtás, annak is a kulcs és a biztosíték tábla közti részével, meg hát biztosíték stb átnéz.
2021. dec. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 órával korábban még nem volt szó arról, hogy az önindító sem teker. Találd már ki...


Vidd el szerelőhöz. Nem vagyunk sem látnokok, sem csodatévők.

2021. dec. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

immobilizer van benne? Lehet az romlott el, mert tipikusan az önindítót és benzinpumát tiltja az le

másik ötletem, hogy egy biztosítékon van ez a két rendszer és kiégett

2021. dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem teker az önindító és húzásra sem indul akkor nagy valószínűséggel az immo adta meg magát vagy nem közvetlen az hanem a hozzá tartozó biztosíték, esetleg egy kábel hiba is lehet. Persze első körben nézd át a biztosítékokat, az immi, üzemanyagpumpa, önindító biztosítékát még akkor is javaslom lecserélni ha az nincs kiégve. Én játam már úgy egy központi zárnál hogy a teljes elektronika rendszer át lett nézve de nem kapott áramot mégsem, viszont a vezetékek jók voltak mert külön métük, biztosíték nem volt kiégve, viszont amikor rámértünk a biztosítékra, pontosabban haverom Ő is csak kiváncsiságból akkor érdekes módon mégsem ment át rajta semmi jel. Akkor jöt az hogy biztosíték csere és érdekes módon minden működött. Kiderült hogy a biztosíték uigyan nem volt kiolvadva de a lábai eloxidálódott és kontakt hiba lépett fel, meg lett pucolva kontaktisztítóval és jó lett a biztosíték. Ezt csak azért írtam le hogy érdemes ezt is megnézni a biztosítéknál.

Viszont ha így sincs eredmény lehet a computer tiltott le valamiért ha a műszerfal nem jelez hibát attól még egy hibkód kiolvasást nem ártana megtenni mert derülhetnek ki dolgok.

Persze javaslom hogy vitesd el egy szervizbe hogy deritsék ki mi a baja, gyorsabb is meg egyszerűbb is jóval aztán mondják meg mi kell ahhoz hogy jó legyen, kérsz árajánlatot ha sokallod elviteted máshova ott is krész ajánlatot és eldöntöd mi ami neked jobb.

2021. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!