Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy autóban ott lóg a...

Ha egy autóban ott lóg a belső tükrön a rózsafüzér akkor az a kocsi már felejtős?

Figyelt kérdés

Ugye van a mondás hogy "tesókkal nem üzletelünk". Ha egy meghirdetett kocsiban ott lóg a rózsafüzér akkor valószínüsíthető hogy tesó az eladó?

És akkor azonnal felejtős az a kocsi?



2021. dec. 13. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ebben mi az összefüggés? Az autó kinézete, állapota erre enged következtetni? Az én kocsimban is van egy szent kép, mégsem vagyok egy rohadt cigány lelakott kocsival...
2021. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 veterán vas ***** válasza:
92%

Nekem van olyan ismerősöm, akinél precízebb autótulajt még nem láttam.

Mindenre odafigyel, minden előírást pontosan betart, mesés állapotban van az autója.

Emellett mélyen vallásos, vagyis ott a műszerfalon a rózsafüzér.

...pedig nem is gangeszparti..... ;)

2021. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja értem akkor bocsánat, csak azt hittem hogy rózsafüzért csak tesók tesznek fel, eddig csak azoknál láttam.
2021. dec. 13. 18:59
 5/10 anonim ***** válasza:

"A rózsafüzér (latinul rosarium, más szóval szentolvasó) a katolikus egyházban az imádság egyik közkedvelt formája, illetve az ehhez használt eszköz. Formáját tekintve lényege, hogy bizonyos imákat meghatározott számban és sorrendben kell mondani."


Szerintem inkább az rakja ki, aki vallásos, vagy hisz Istenben, Jézusban, stb. Nyilván mára kissé divat is lett belőle, olyan emberek is használják, akik amúgy nem érdekeltek a vallásban, csak tetszik nekik, vagy ad egy hangulatot a kocsi belterének.


Talán abban van max összefüggés, hogy a romák babonásabbak tudnak lenni, de nagy konzekvenciát nem vonnék le csak azért, mert rózsafüzér van kint egy autóban.

2021. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem meg maszk lóg a tükrön...meg a váltón, van a kesztyűtartóban is, asszem egy a kalaptartón is mondjuk nem tudom hogy került oda😂
2021. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Mutatok neked olyan tesót is, hogy példát vehetne róla akármelyik nagyszájú szakértő, olyan állapotban tartják a 20-25 éves E39-es BMW-ket, csakhogy egy példát mondjak, mintha most jött volna ki a gyárból.
2021. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozik egy gyönyörű nő a könyvelésen, legújabb c-mercedessel jár. Benne a rózsafűzér.
2021. dec. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Na mondom is a férjemnek, hogy vegyük le mi is a tükörről, mert cigánynak néznek...

Én nem vagyok vallásos, ő mondjuk. De cigányok semmiképp sem vagyunk.

2022. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 veterán vas ***** válasza:

Nagybátyámnak a 70-es években egy plüss dobókocka volt az S100-as kalaptartóján, pedig sosem volt szerencsejátékos.

Kb. ennyi az összefüggés a látványelemek és a valóság között.

2022. jan. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!