Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 103 millióért BMW?

103 millióért BMW?

Figyelt kérdés

[link]


Ez valami Spéci Béci lehet security bódéval.


Egyébként az eggyel olcsóbb is nevetséges 59 millióért. Ráadásul az nem spéci bódés. 59 millió BMW-ért? Komolyan erre vágyik egy tehetős üzletember? A Bentley már smafu?



2021. dec. 17. 12:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha egy BMW ennyi, akkor szerinted mennyi lehet egy ilyen szinten páncélozott Bentley? Egyébként meg ilyen értéknél nem azok a szempontok számítanak, ami a mezei közlekedőedényben gondolkozó csóróknál
2021. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem ez inkább elírás lehet, az 13 millió akar lenni csak közé csúszott egy nulla. Bár 13 misi meg egész sovány egy ilyen kocsiért.
2021. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha erre vágyik, akkor tudnak ilyet gyártani. Azért van oda írva, hogy rendelésre. Nem tartanak 1 szalonban sem. De ha kell, megcsinálják.
2021. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Jah bocs, hogy péncélozott....

Hát figyelj, nem a 10 millis vaslemez fogja meg a lövedékeket, na meg azt be is kell dolgozni, ilyen autónál egész igényesen.

2021. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Akkor is csak egy BMW. Foshatár. Nekem is volt BMW-m, 4 millióért vettem használtam, ami új korában 15 körül volt. Ennyire tartják ezek az árukat.
2021. dec. 17. 12:56
 6/19 A kérdező kommentje:
És nem régi volt.
2021. dec. 17. 12:56
 7/19 crudy ***** válasza:
A piac árazza be az autókat. A használt bmw-k kevésbé kelendőbbek mint az újak. A nagytöbbség aki ilyet vesz szeretné újonnan megvenni. Egy astrát nyilván szivesen vesz a tömeg használtan. Aki meg fél, hogy megtámadják egy vállról indítható basszájbával nem hiszem, hogy egy páncélozott astrát vesz.
2021. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Koaxk Ábel ***** válasza:
91%

Azt írtad páncélozás nélkül is 59 millió ez a kocsi.

Nem néztem utána, elhiszem!


No ezt te hasonlítod egy 4 milliós BMW-hez mint tapasztalat... ezek rohadtul soha nem voltak egy liga még 15 millás új korában sem, nem hogy egy használt lerúgott kocsit viszonyítasz egy újhoz!


Érdekes érvelés...

2021. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szinte ugyanaz volt. Miért annyival jobb ez, hogy 59 millió legyen? Mert most pirosabban ég a led, mint a hagyományos izzó? Vagy mert nagyobb benne a képernyő? Gyorsabbnak nem gyorsabb, ez mindenesetre tény (ami nekem volt, ahhoz mérten). Nagyobbnak nagyobb, ez is tény. Nagyobbak a kerekek rajta, nagyon jó, mindjárt meg is dobja az autó árát 4 millióval. Sajnos nem gondolsz bele, hogy még egy régebbi 850-es BMW is mennyivel minőségibb, mint ezek az újak. Meg aztán itt van az a tény is, hogy itthon ez az autó 50 millió, Amerikában mondjuk 45 millió. Tehát akkor valóban ér az autó 50 milliót? Hiszen máshol kevesebbért árulják. A helyes válasz, hogy nem. Nem ér 50-et, de 45-öt sem. Az, hogy mennyiért is megveszik, az nem egyenlő azzal, hogy annyit ér.
2021. dec. 17. 17:08
 10/19 A kérdező kommentje:
*És van itt egy harmadik dolog is. A németországi Mercedes-gyár bejelentette, 2 millió forintnak megfelelő eurós prémiumot fizet minden munkatársának, mert jól teljesített a gyár (sajnos a kecskeméti gyár ebből is kiesik). Tehát e fenenagy autós válság közepette, mikor chip hiány van, meg mit tudom én, olyan jól teljesített a Mercedes, hogy ilyen prémiumot tud fizetni. Miért? Mert olyan árral dolgozik. Tehát azok sem érnek annyit, amennyiért adják. Előállítják bizonyos költségen, aztán eladja háromszoros áron, közben meg röhög a markában. Te meg bőszen mondod, hogy a Mercedes milyen jó autó, mert drága, és ami drága, az jobb.
2021. dec. 17. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!