Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tapasztalt és valóban hozzáért...

Tapasztalt és valóban hozzáértő Volkswagen szerelő?

Figyelt kérdés
Hol keressek ténylegesen hozzáértő Volkswagen szerelőt, aki jól ismeri a négyes (benzines) Golfot? Nagyon sokan mondják magukat szerelőnek, ahhoz képest eddig 4 "szerelő" nem tudta megmondani, mi okozza az autómnál az alapjárati ingadozást (nem dob hibakódot, és a fojtószelep is gyári új Pierburg). Az EGR jó. Nincs ötletem hol kéne keresni a problémát. Csak üzemmeleg állapotban ingadozik.

2021. dec. 18. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Egy biztos, nem itt.


A másik, hogy a valamire való szerelő alapból kerüli az ilyen 20+ éves szemétdombra való autókat, mert ezen nem lehet pénzt keresni.


Ha jobban bele kell mélyedni, máris 100e Ft a számla. És valljuk be, hiába tökéééletes az autó minden porcikája, akkor sem képvisel értéket.


Lehet rám haragudni, és külön kérem, hogy pontozzatok le. De egy 2-3 év múlva térjünk erre vissza majd.

2021. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, te nem jártál 4 szerelőnél, te 4 garázsjancsinál jártál esetleg. Benzines négyes Golfok faék egyszerűek, nem kell hozzá "Volkswagen szerelő". Bármilyen szerelő kideríti ezt neked 5 perc alatt.
2021. dec. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


#1 Nem haragszom, neked biztosan egy 2 éves Passatod van, elhiszem, hogy az képvisel még értéket.


#2 Én is így gondolom.

2021. dec. 18. 11:05
 4/5 krwkco ***** válasza:
2021. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na de az ország melyik részén? Ahogy előttem írták, egyszerű technika, a környéken kellene keresni egy normális szerelőt, nem olyan bonyolult ez.
2021. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!