Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW golf variant 2010es autónál...

VW golf variant 2010es autónál nem műkődik a helyzetjelző elől?

Figyelt kérdés

Múlthéten vittem szerelőhőz úgyanezzel a gonddal. Megcsinálta , majd ma ismét elromlott. De viszont most hátúl az egyik felén szintén nem műkődik sem a helyzetjelző sem a féklámpa. Mi lehet a gond?

Youtube segítségével ma kicseréltem a hátsó izzókat de nem műkődik. Szerintetek mi lehet a baj? Tudom hogy ciki de szinte semmit nem tudok az autó belsőfelépítéséből. Érdemes újra szerelőhőz vinni mert nagy a gond vagy valami kisebb gond és itthon is meg lehet javítaní?

(22 éves lány vagyok.. egy éve vezetek.)

Köszönöm előre is a segítséget



2021. dec. 19. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ez valószínűleg valami komolyabb elektromos probléma lehet, testzárlat, vagy hasonló. Ha a lámpatestnél van probléma, akkor az egész könnyen orvosolható, azonban ezt meg is kellene állapítani.
2021. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!