Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Muszerfalon az olaj jelzes...

Muszerfalon az olaj jelzes kigyullad es sipol, pedig van olaj, mi a baj?

Figyelt kérdés
Lakott teruleten mikor jobban odalepek sipol es pirosan vilagot az olaj a muszerfalon, van hogy 10 perceket is sipol, pedig boven felig van a nivopalca szerint. Valamelyik biztositekot ha kihuzom elmulik?

2021. dec. 20. 22:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Még elhasznált olajjal és szűrővel sem kellene világítania (persze van az a szint, de akkor már a motor kuka). Ha nem jeladó, vagy vezeték hiba, akkor bizony olajnyomás gond van, és gyakorlatilag az autó bármikor megállhat.
2021. dec. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 krwkco ***** válasza:

Van olyan autó, amelyiknél a kijelzés megkülönbözteti, hogy olajszint, vagy olajnyomás probléma van.

Irány a használati utasítás!

2021. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mentem vele varosba, semmi. Kivul kicsit odaleptem sipolt, toltottem bele olajat azota hallgat.
2021. dec. 21. 15:17
 14/18 anonim ***** válasza:
Az olajnyomás a fordulattal arányosan nő. Ha valamilyen oknál fogva a szivattyú nem szállít rendesen, akkor alacsony fordulaton jelentkezik leginkább a kenési elégtelenség. Szerintem itt jeladó hiba lesz, de nem merem azért azt mondani hogy használd, mert ez így lutri. Meg kell mérni, ha rendben a nyomás, akkor jeladó csere és csókolom. 🤷‍♂️
2021. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Értsd már meg, hogy olajnyomás hibára hiába öntesz bele olajat, ha jó az olajszint. Meddig fogod öntögetni? Amíg ki nem folyik a betöltősapkán? Ha túlöntöd, akkor ugyanúgy besülhet a motor.
2021. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ma volt olajnyomás mérés, minden oké. Mentem vele, volt hogy 3 mp-re, volt hogy 10 percig világított és sípolt, VISZONT padló gáznál elhallgatott, ez mindig megoldotta a mai teszt után. Ráadásul 50 km-en át ment csak ez, utána leautókáztam 200 km-t kb 150 pályán maradék város és meg se mukkant.
2021. dec. 26. 00:10
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia,ha meg volt a mérés minden tartományban, pontosan... és nincs gond,akkor csak a visszajelző ment szarrá valszeg.
2021. dec. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jaja, hala joisten csatlakozo hiba volt csak
2021. dec. 26. 15:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!