Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes vezérlés csereperiódus?

Mercedes vezérlés csereperiódus?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy Mercrdes w203 (2005) c180 Kompressor, milyen gyakran kellene rajta vezérlést cserélni? Láncos hajtás révén ritkán ezt tudom és azt is hogy nincs kőbe vésve de van esetleg valakinek tapasztalat a közelmultból? Esetleg költség terén?



2021. dec. 21. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Autodata nem ír csereperiódust vezérlésre. Kicsit furcsállom, de az Autodatánál csak az eredeti gépkönyv a megbízhatóbb.
2021. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor elkezd csörögni, lancnal nemszoktak irni periodust.
2021. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Írva én sem találtam sehol, ezért érdekelt valakinek van e tapasztalata
2021. dec. 21. 18:56
 4/6 D. Brasco ***** válasza:
Amikor hanja kezd lenni a láncnak..addig feleslegrs hozzanyulni
2021. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nincs viszonyítási alapom, hogy milyen amikor hangja van

Az hogy átugrik a vezérlés egy erősen létező dolog vagy ez is csak riogatás?

2021. dec. 22. 10:46
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Simán átugorhat, de van olyan motor, ahol még csak át sem kell ugrania, egyszerűen csak megnyúlik és máris belever a szelepbe.


Azt mondod nincs viszonyítási alapod, azaz feltételezem, hogy most vetted. Vásárláskor nem árt olaj és szűrők mellett a vezérlést is lecserélni, mert eladóknak nem szabad hinni. Szóval ha nem vagy biztos benne és aggódsz miatta, akkor cseréld le, utána egyrészt egy jó darabig biztos nem lesz gond, másrészt lesz viszonyítási alapod, ha a jövőben elkezd csörögni.

2021. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!