Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A benzin szint kielzovel...

A benzin szint kielzovel valami baj van. Tankoltam 3 hete es meg mindig szinte tele van. A szamlolo ami mutatja,hogy mennyit lehet menni vele az is lasabban szamol vagy szinte meg is állt.Tankoltam es belement szinte egy teljes tank. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ha beallitom neki,hogy "Trip-A" akkor szamlja a megtett kilometereket. Tudom,hogy mennyit tudok menni egy tank benzinnel. De ott valami szenzor tuti megadta magat. Lehet ezt valami beallitassal lenullazni tankolas utan?
2021. dec. 22. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor a szintmérő adta meg magát, csere.
2021. dec. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze mivel rossz a szintjelző így a számítógép is rosszul számolja a hatótávot.
2021. dec. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kiirta,hogy a megteheto ut még 500 KM...teletankoltam, most kiirja,hogy a megteheto ut 1000KM....nem pont ezek a szamok,de kb ez az arány
2021. dec. 22. 08:30
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Megette az etanol a szintjelzőt.
2021. dec. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
etanol?
2021. dec. 22. 08:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Amit az üzemanyaghoz kevernek. Minden üzemanyagban van.
2021. dec. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ennyire nem vagyok kepbe a temaban. -sry
2021. dec. 22. 08:47
 8/9 anonim ***** válasza:

a szintmérő tönkre ment

problémás, mert általában egybe van építve a benzinpumpával, így kicsit drága

még nagyobb gond, hogy cseréhez le kell szerelni a tankot. Lehetőleg közel üres tankkal vigyed szerelőhöz

2021. dec. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lenyegeben elvagyok vele, mert tudom,hogy mennyit tudokm enni egy tank benzinnel,es be lehet allitani neki egy szamlalot,hogy mennyit mentem eddig vele. Szoval ha nem egetoen fontos en elvagyok ezzel. Hyundai ix20 amugy az auto.
2021. dec. 22. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!