Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha 1 hónapja vettem egy autót...

Ha 1 hónapja vettem egy autót és eszi az olajat(1000km/ 1 liter+), hogyan kell érvényesíteni a szavatosságot?

Figyelt kérdés
Mit is jelent a szavatosság pontosan? Fizeti az eladó a motorfelújítást vagy hogy működik?
2021. dec. 23. 16:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

Persze, hogy eszi az olajat.

Különben miért adta volna el??

2021. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%

Milyen autót vettél és mennyiért??!

Válaszolsz?

2021. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
600 ezerért vettem, japán szívóbenya.
2021. dec. 23. 21:10
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A Toyoták szokták szeretni az olajat. Főleg úgy, ha előtte nem a megfelelőt használták bele.
2021. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Még rálocsolsz 600-at, és lesz egy tizenéves autód. Aztán majd tönkremegy a váltó is. Boldog Karácsonyt.
2021. dec. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem korrekt az eladó részéről ha napi használós autó volt és nem mondta el. Én minden hibát beleírok mindig.

Az viszont biztos, hogy a pereskedést felejtsd el. Lehetetlen bizonyítani főleg 1 hónap után, hogy nem nálad romlott el.

Mert simán mondhatja azt hogy te jártál vele alacsony olajszinttel és amiatt kezdte el enni az olajat.

2021. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem most már te is rájöttél, hogy 600ezer Ft-ért nem lehet hibátlan 16 éves álomautót vásárolni.

(Vagy "hibátlan", de akkor az már x milliós tétel lenne.)


Ha szerencséd van, akkor lehet, hogy elég egy gyűrűzés, az még nem akkora kiadás.

Viszont előtte azért én kipróbálnék egy igen olcsó és bevált STP adalékot, ami pont erre a problémára van kitalálva.

[link]


Kellemes Karácsonyt!

2021. dec. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!